En iyi Haber

Akrep Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Akrep Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Akrep Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Akrep burcu, herkesle anlaşabilen bir yapıya sahiptir. Fakat yalnızca kimlerle daha yakın olacağına karar verir. Diğer insanlar ile arasına bir sınır koyma kararı alır. Bu yüzden Akrep burcunun uzağında kalan kişiler onun çok soğuk bir kişilik olduğunu düşünebilir. Aslında bu durum tam olarak böyle değildir. Öyle ki Akrep burcunun en yakın çevresindeki kişiler ne kadar sıcakkanlı olduğunu görebiliyor. Peki, akrep burcu hangi burçlar ile anlaşır? İşte detaylar!

Herkesle genel olarak anlaşabilme huyu olsa da dostları beş parmağın beşini geçmeyecek kadar az şekildedir. Akrep burcu kapalı bir kutu gibi değildir. Tam aksine herkesin hayatını yakından inceleme, müdahale etme, gözlemleme yaparak bilgi dağarcığını genişletme konusunda üstüne yoktur.  Akrep burcunun anlaştığı burçlar şunlardır;

  • Balık
  • Yengeç
  • Oğlak
  • Boğa

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur?

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur?

Akrep burcunun sezgileri son derece kuvvetlidir. Kendi dünyasının derinliklerine inen bir burç olduğunu söyleyebiliriz. Sezgisel anlamda örtüşeceklerinden dolayı balık burcuyla oldukça iyi bir anlaşma ve uyum içerisinde yer alırlar. Çünkü balık burcunun da özelliğine bakıldığında duygusal olması onları ortak noktada buluşmaya iter.

Aralarında güçlü ve duygusal bir birliktelik çıkar. Bu sebepten dolayıdır ki Akrep burcu erkeği Balık burcu kadınına karşı yelkenleri aşağıya indirerek kapılabilir. Akrep burçlarının da hayal güçleri etkili olması, balık burcunun dünyasını daha iyi şekilde anlayabilmesine yol açacaktır. Böylelikle aralarında birbirini en iyi şekilde tamamlamayı başaracak şekilde bir sinerji oluşacaktır.

Aralarında gerçekleşecek olan bu bağ sayesinde ise hiç bitmeyecek bir aşkın içerisinde kendilerini bulmaya başlayacaklar. Akrep burcu ilişkilerde mantığından çok duygusunu ön plana çıkarır. İşte tam da bu aşamada balık burcuyla aynı özellikler taşıması, birbirlerine deliler gibi aşık olmalarına zemin hazırlamaya neden olacaktır.

Akrep Burcu İle Hangi Burç Anlaşamaz?

Karakter olarak her ne kadar herkesle kolay kolay anlaşabilme yapısına sahip olsa da bazı burçlarla anlaşamadığı bir gerçektir. Akrep burcunun anlaşamadığı burçların hangisi olduğunu belirtmemiz gerektiğinde ise Aslan, Kova diyebiliriz. Bu burçlarla bir türlü enerjisi tutmadığından dolayı gündelik yaşamlarında ne yazık ki anlaşamayacaklardır. Ayrıca bu burçlara ek olarak ikizler burcunu da ekleyebiliriz.

Akrep Burcu İkizlerle Anlaşamaz!

Akreplerin kontrolcü ve duyguları yoğun şekildedir. Doğal olarak karakterleri çok değişken olan ikizler burcuyla anlaşmaları ile mümkün olmayacaktır. Akrep burcunun kontrolcü özelliği, sürekli olarak derin düşüncelere dalmasına neden olur. Bu özelliğinden dolayı karşı tarafa kolay kolay adım atamaz.

Akrep Yay İlişkisi

Akrep- Yay İlişkisi

Yay burcuyla anlaşamamasının bir başka nedeni ise Yay burçlarının kafasına anında estiği şeyleri birdenbire yapıyor olmasıdır. Ani alınan kararlar Akrep burcunun ise ne yazık ki çok fazla hoşuna gidecek bir durum olmayacaktır. Akrep burcunun yaşam tarzına olabildiğince ters gelen Yay burçları, anlaşamadığı burçlar içerisinde yer alır.

Akrep- Kova İlişkisi

Akrep burcunun hem sırdaş hem de ketum bir tavrı vardır. Fakat duygusal yanlara sahip olması, insanları incitmemek adına bazı şeyleri içinde tutmasına neden olur. Kova burçlarının ise Akrep burçlarına oranla çok fazla açık sözlü olduğunu söyleyebiliriz. Bu dengesizlik ise aralarında anlaşmazlığa doğru sürüklenmesine yol açmaya neden olur.

Akrep Burcu Kadını Hangi Burç ile Anlaşır?

Akrep kadını duygusal ve bir o kadar da korumacı bir yapıya sahiptir. Sevdiğine zarar gelme ihtimalini göz önüne bulundurduğu zaman sert yanını da ortaya çıkarmaya başlayacaktır. Bu özellik hangi burçla birebir aynı diye baktığımız zaman ise Yengeç burçlarının olduğunu söyleyebiliriz. İki burç intikam alma konusunda son derece ustadır.

İki burcun çok iyi anlaşabileceğini ve aynı karakter yapılarına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Akrep- Yengeç ilişkisi sadece bununla sınırlı değildir. Tüm bunların yanı sıra duygusal konularda da birbirini örtecek özelliklere sahiptir. Birbirlerini çok fazla sever ve duygusal yönleri onların sevgi bağlarını güçlü kılmaya neden olur.

Akrep burcunun sezgilerinin örtüştüğü bir diğer burç ise balıktır. Balık burcu da hisli olduğundan dolayı birbirine benzeyen bu yönleri iyi bir ilişkiyi ortaya koymaya neden olacaktır. Akrep burcu boğa burcuyla da iyi anlaşır ve onların bağlayıcı yanlarına kapılır. En iyi astrologlar sayesinde burçlar ile daha detaylı bilgi bulabilirsiniz!

https://eniyi-haber.com/en-iyi-astrologlar/

Akrepler Hangi Burçla Evlenmeli?

Akrep burcuna sahip olanların doğru bir evlilik yapması önemlidir. Eğer ki anlaşamadığı bir burçla evlilik yaparsa sonu hüsranla bitmesi kaçınılmaz bir durum olmaya başlayacaktır. Akrep burcu, balık burcuyla evlenir hem sevgililik hem de evlilik son derece güzel geçer. Çünkü eğlence ve duygusallığı bir arada bulma şansına sahip olur. Oğlak burcuyla yapacakları evliliklerde tutku ve sevgi olurken, Akrep yay evliliği tek gecelik bir aşka dönüşür. Ömür boyunca birbirini çekemeyeceklerdir. Böylece akrep burcu hangi burçlar ile anlaşır sorusuna kapsamlı bir şekilde yanıt verdik!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ