En iyi Haber

En İyi Ağda Makinesi

En İyi Ağda Makinesi

En İyi Ağda Makinesi

Günümüzde hem erkekler hem de kadınlar ağda işlemi için sık sık güzellik veya ağda salonlarına gitmektedirler. Ancak bu durum uzun vadede hem sıkıcı hem de masraflı olabilmektedir. Bu nedenle ağda için para vermek istemeyen kişiler evlerinde ağda yaparak bu masraftan kaçmaktadırlar. Peki, en iyi ağda makinesi hangisidir?

Tercih Edebileceğiniz En İyi Ağda Makinesi Modelleri

Uygun ağda cihazlarını edindiğiniz takdirde evinizin konforunda profesyonel olarak sizde ağda yaparak istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. En iyi ağda makinesi gündeme geldiği zaman aşağıdaki seçenekler karşımıza çıkmaktadır;

  • Epilla Boncuk Ağda Eritmeli Makine
  • SmoothlySir Ağda Makinesi
  • İnci Ağda Makinesi
  • Semsa Ağda Makinesi
  • Agis Ağda Isıtıcılı Set Makine
  • İzlaSir Ağda Makinesi
  • Egesir Ağda Makinesi

Epilla Boncuk Ağda Eritmeli Makine

Epilla Boncuk Ağda Eritmeli Makine

Bu ağda makinesinin en büyük özelliği geniş bir hazneye sahip olmasıdır. Bu sayede büyük bölgesel ağdalar için oldukça kullanışlı bir üründür. Ayrıca bu makine oldukça hızlı olup boncuk ağdalarınız 10 dakika gibi bir süre içerisinde hazır hale getirebilmektedir. Sadece boncuk ağdaları değil aynı zamanda teneke ve kalıp ağdaları da ısıtma özelliği bulunmaktadır.

Bu ısıtma işlemi tamamen analog olup ısı derecesini kullanıcı ayarlamaktadır. Belirli bir ısı değerine geldiğinde ise termostat özelliği aktif olup ısıyı koruma özelliği de bulunmaktadır. Ancak uzun süre kullanımlarda kendi kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Boyutları itibari ile saklamaya uygun olarak tasarlanmıştır. Bundan dolayı Epilla Boncuk Ağda Eritmeli Makine en iyi ağda makinesi olarak ön plana çıkmaktadır.

Smoothly Sir Ağda Makinesi

Smoothly Sir Ağda Makinesi

Temizliğe ve hijyene önem veren kullanıcılar için tasarlanmış bir ağda makinesidir. En büyük özelliği ağda haznesinin çıkarılabilir olmasıdır. Bu ağda makinesi boncuk, kalıp, konserve gibi tüm ağdaları ısıtmak için kullanılabilmektedir. Isı ayarı kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Ayrıca ısı tutma özelliği de bulunmaktadır. Ancak bu model diğer modellere göre ağdayı biraz geç ısıtmaktadır. Ortalama ısıtma süresi 15 dakika sürmektedir. Hazne bölümü çıkarılabilir özellikte değildir bu nedenle temizlik süresi uzun sürebilmektedir.

İnci Ağda Makinesi

İnci Ağda Makinesi

Bu ağda makinesinin diğer ağda makinelerinden ayıran özellik en yüksek ısıtma derecesi bu makineye aittir. 90 dereceye kadar ısı verme özelliği bulunmaktadır. Bu makine sadece boncuk ve konserve tip ağdaları ısıtmak için kullanılmaktadır. Ortalama ağda ısıtma süresi 7 dakikadır. Ayrıca diğer makinelere göre oldukça küçük bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle saklama alanına ihtiyaç duyulmaz. Ağda doldurma haznesi diğer modellere göre biraz büyük boyutlarda tasarlanmıştır. Bu sayede daha fazla ağda ısıtabilmenize olanak sağlanmıştır. Ancak temizlenme süresi büyük hazneden dolayı biraz zaman almaktadır.

Semsa Ağda Makinesi

Ev konforunda en kolay şekilde ağda yapabilmek için özel tasarlanmış bir modeldir. Bu model sadece boncuk tip ağdaları ısıtmak için kullanılmaktadır. Ortalama ağda ısıtma süresi 5 dakikadır. Hazne boyutları yeterli genişlikte olup çıkarılabilmektedir. Bu sayede ağda sonrasında makine temizliği kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Isı derecesi kullanıcı tarafından ayarlanmaktadır. Ağda ısıtıldıktan sonra ısı derecesi belirli miktarda ayarlanması gerekmektedir. Çünkü bu modelde ısı tutma özelliği bulunmamaktadır. Hazne boyutu küçük olmasına rağmen makinenin kedisi biraz büyük boyutlardadır. Diğer makinelere oranla en fazla yer kaplayan model bu modeldir.

Agis Ağda Isıtıcılı Set Makine

Bu model diğer modellerden oldukça farklı bir tasarıma sahiptir. Özellikle evde fazla vakit geçiremeyen ve sık sık seyahat eden insanlar için taşınabilir ve pratik boyutlarda üretilmiştir. Ayrıca boncuk, kalıp ve teneke tipi ağdaları ısıtmada kullanılabilmektedir. Ortalama ağda ısıtma süresi 10 dakikadır.

Ağda ısındıktan sonra ise makine otomatik ayar özelliği ile ağdayı belirli sıcaklıkta tutabilmektedir. Bu ürün satışında 250 gr boncuk ağda, 10 adet temizleme mendili ve 1 adet ıspatula ile beraber satılmaktadır. Bu nedenle bu ürünü satın aldığınız takdirde diğer malzemelere ihtiyaç duymadan direk ağdaya başlayabilirsiniz. Ayrıca hazne bölümü çıkarılabilir olduğu için temizlenmesi oldukça kolay olmaktadır.

İzla Sir Ağda Makinesi

İzla ağda makinesinde hazne ürüne birleşik halde üretilmektedir. Ancak boyutları oldukça küçük olup fazla saklama alanına ihtiyaç duyulmaz. Bu ağda makinesi sadece boncuk ağdalar için kullanılabilmektedir. Ürünü satın aldığınızda ürünle beraber 2 adet boncuk ağda paketi ve 1 adet ağda çubuğu hediye edilmektedir. Bu sayede hemen ağdaya başlayabilmektesiniz. Ayrıca ağda ısıtma süresi yaklaşık 15 dakikadır. Ağda ısındıktan sonra ısı tutma özelliği de bulunmaktadır.

Egesir Ağda Makinesi

Bu ağda makinesi her tür ağdanın ısıtılması için kullanabilmektedir. Ağda ısıtma süresi yaklaşık olarak 10 ile 15 dakika arsında değişmektedir. Ayrıca bu ürünün haznesi oldukça geniş olup yaklaşık 800 mL kadar ağda ısıtabilmektedir. Ağdanız ısıtıldıktan sonra otomatik ısı tutma özelliği de bulunmaktadır. Bu ürün sadece temizlik açısından diğer modellerin biraz gerisinde kalmaktadır. Geniş hazne makineye sabitlenmiş durumdadır. Bu nedenle temizliği biraz zahmetli olmaktadır. Egesir ağda makinesi de en iyi ağda makinesi olarak ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ