En iyi Haber

En İyi Antivirüs

En İyi Antivirüs

En İyi Antivirüs Programları Listesi

Bilgisayarlarda yaşanabilecek önemli problemlerden biri virüslerdir. Sitelere giriş yapmanız ya da herhangi bir dış bağlantı ile bilgisayarınıza aktarma yapmanız, virüs bulaşmasına neden olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için mutlaka antivirüs programları kullanılmalı. Önleminizi en iyi antivirüs programları ile almak isteyebilirsiniz.

Aşağıda en iyi 5 antivürs programı verilmiştir.

5- Bitdefender Antivirus Free Edition

En iyi antivirüs programları arasında yer alan Bitdefender Antivirüs Free Edition ödüllüdür. Dünya genelinde çok sayıda bilgisayarcı bu antivirüs programı ile bilgisayarının korumasını sağlamaktadır. Sunulan programın 30 gün ücretsiz denemesi mevcuttur. Dilerseniz programı denemek için bu ücretsiz sürümden yararlanabilirsiniz. Programı yükledikten sonra yüksek bir koruma sisteminin bilgisayarınızda olduğunu göreceksiniz. Bu durumu azaltmak için tercih edebileceğiniz seçenekler de bulunmaktadır. Eğer internette yaptığınız işlemlerin kısıtlanmasından rahatsız olursanız, direkt olarak bu işlemin azaltılması için engelleme yapabilirsiniz.

4- Avast Free Antivirus

Güvenli bir internet ortamının sağlanması için en iyi antivirüs programları arasında Avast 4.sırada yer alıyor. Bu program 400 milyonu aşkın kullanıcı tarafından kullanılıyor. 2017 yılında güncellenmiş olan Antivirüs free Antivirus ile bilgisayarınızın korumasını sağlayabilirsiniz. Denem amaçlı ücretsiz şekilde indirme yapmanız mümkündür. Bunun için Demo sürümünü kullanacaksınız. İndirme işleminin ardından 30 günlük deneneme süreniz başlıyor. Yüksek koruma gücü ile internet üzerinden yaptığınız her işlemin kontrol altında tutulacağına emin olabilirsiniz. Eğer internetten girdiğiniz sitelerde problem yaşanırsa, programın koruma gücünü azaltma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bunun için ayarlar sekmesinden tercihlerinizi düzenlemeyi deneyin.

3- Sophos Home

Antivürüs programları arasından ilk üçe girmiş olan Spohos Home programı, oldukça fazla indirme oranına sahip. En iyi antivürüs programları arasında yer almasında en önemli neden budur. Kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş olan bu program sayesinde, bilgisayarınızın virüslerden korunmasını sağlayabilirsiniz. İndirdikten sonra istediğiniz zaman bilgisayarınız için aktif konumda pasif konuma geçmesini sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak taramaların yapılacağı bu program sayesinde bilgisayarınızın zarar görmesinin büyük ölçüde önüne geçilmektedir. İsterseniz tercihleri de değiştirerek, bazı siteler için programı pasif hale getirmeniz mümkün olabilir. Bunun için ayarlar seçeneğini kullanarak programın sizin istediğiniz şekilde kullanımını sağlamanız olanaklıdır. Bunu bilerek hareket ederek, sorun yaşamadan bilgisayarınızı koruyun.

2- Kaspersky Free

En iyi Antivirüs programları arasında ikinci sırada yer alan program Kaspersky Free’dir. Bilgisayarınıza indirdikten sonra direkt olarak korumanın üst düzey olmasını sağlayabilirsiniz. Son güncelleme tarihi 8 Eylül 2017’dir. O tarihten itibaren çok sayıda kullanıcının sorun yaşamadan bu antivirüs programı üzerinden koruma sağladığını söyleyebiliriz. Kapsamlı koruma bileşenleri ile amaç uygulamanın çok sayıda virüsten yazılımınızı korumaktır. Çeşitli türler ile geliştirilmiş olan koruma bileşenler, güvenliği tehdit edecek bir durum olması halinde direkt olarak uyarıya geçecektir. Bu sayede bilgisayarınızın yavaşlaması ya da çökmesi gibi bir durum söz konusu olmadan korumanın sağlanması mümkün olacaktır.

1- AVG AntiVirus Free 2017

En iyi programlar arasında birinci sırada yer alan AVG en iyi antivirüs programı olarak biliniyor. 2017 yılının en iyi antivirüs programı olarak ilan edilmiştir. Bilgisayarınızda görülen tehditlerin anında çember altına alınması bu program ile mümkündür. Piyasada ücretsiz hizmet veren sayılı antivirüs programlarından biridir. 2017 yılındaki güncellemesi ile kullanıcıların sorunsuz şekilde programdan yararlanması mümkün kılınmıştır. İstediğiniz zaman programı pasif hale getirmeniz ya da koruma ayarlarını değiştirmeniz mümkündür. Sunmuş olduğu çok sayıda özellik ve koruma kanalları ile en iyi antivürüs sıralamasında birinci sırada yer almayı hakketmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ