En iyi Haber

En İyi Arabalar

En İyi Arabalar

Şehiriçinde Kullanılabilecek En İyi Arabalar

Günümüzde araba birçok kişi için oldukça önemli bir tutku halindedir. Ve araba teknolojisi oldukça ileri seviyelere gitmiş durumdadır. Her biri birbirinden güzel ve teknolojik arabalar tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Hatta elektrikli arabalar gibi birçok yeni teknoloji artık günümüzde çok daha fazla kullanılmaktadır. En iyi arabalar ise teknoloji ve estetiği ve aynı zamanda tasarrufu bir ara bulunduran araba modelleri olarak göze çarpmaktadır.

 

7. Jaguar XE

Jaguar XE tasarım çizgileri ile kendini ve kalitesin hemen belli etmektedir. Kendi segmentinin en sportif tasarımına sahip otomobil teknolojik anlamda oldukça ileri seviyede seçenekler sunmaktadır. Oldukça estetik bir iç mekân tasarımına sahip otomobil bu yönü ile modern bir hava yakalamış durumdadır. Güçlü ve tasarruflu motoru sayesinde kolay hızlanma sağlayan otomobilin yola tutuş özellikleri de oldukça tatminkâr durumdadır. Özellikle motor gücüne göre son derece tasarruflu olan bu otomobil bu özellikleri ile beraber en iyi arabalar sıralamasında üst sıralarda kendine yer bulmaktadır.

 

6. Audi A8

Audi A8 Audi firmasının amiral modeli olarak her zaman en teknolojik ve modern çizgilerde kaliteli otomobiller piyasaya sürmüş durumdadır. Bu yeni model Audi A8 tasarım olarak sportif görünümü ile dikkat çekmektedir. Sahip olduğu en son teknolojik özelliklerle bir otomobilden beklenen her şeyden çok daha fazlasını sunan model en teknolojik araba modelleri arasında yer almaktadır. Audi A8’de her türlü konfor düşünülmüştür. Özellikle iç dizayn ile arabanın dış görünümü son derece uyumlu olduğu görülmektedir. Performans ve yakıt tüketimi konusunda da en iyiler arasın yer alan bu model en iyi arabalar sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

5. Turismo

BMW serisini en çok tercih edilen modellerinden olan Turismo kendi segmentinin tartışmasın en iyileri arasında yer almaktadır. Özellikle sportif sürüş duygusunun tam anlamıyla yaşanmasını sağlayan bu model spor araba meraklılarının ve teknolojinin arabalarda ulaştığı son noktayı bizzat merak edenlerin en büyük tutkuları durumundadır. Tasarımı, sportif etkileyiciliği, sürüş konforu ile Turismo en iyi arabalar sıralamasında ilk sıralarda kendine yer edinmiştir.

 

4. Porsche Panamera Sport

Porsche Panamera Sport hibrit özelliği ve göz kamaştıran tasarımı ile her zaman fark yaratmaktadır. Türünün en güçlüsü konumunda olan bu otomobil gerçek anlamda bir efsane durumundadır. Çünkü sağladığı güç ve estetik birbirine o kadar uyumlu ki bu anlamda dünyanın en iyi uyumuna sahip durumdadır.Bir otomobilden aranılan her şeyi sunarken ayrıca sizi hayallerinizin ötesine götürecek kadar mükemmeliyetçiliğin sembolü olan bu model en iyi arabalar sıralamasında en tepelerde yer almaktadır.

 

3. Audi e-tron Quattro

Audi e-tron Quattro araba teknolojisinde gerçek anlamda çığır açmış durumdadır. Audi yeni elektrikli otomobil konsepti Gran Turismo Audi e-tron Quattro gerçek anlamında teknolojisin vardığı en son nokta olarak tanımlanmaktadır. Güçlü Audi tek şarjda 500 kilometre yol alabiliyor. Heyecan verici tasarıma sahip e-tron Quattro’te yan aynalar yerini ufak kameralara bırakmış. Bu özellikleri ile en iyi arabalar arasında rahatlıkla yer alabilecek kapasiteye sahip durumdadır.

 

2. Ferrari La Ferrari Aperta

Ferrari La Ferrari Aperta otomobil kavramını baştan yaratan bir zarafete ve teknolojiye sahip durumdadır. Ferrari firmasını sahip olduğu tüm teknoloji ve tecrübenin aktarıldığı bu otomobil kesinlikle en iyiler arasın yer almaktadır.

 

  1. Tesla Model 3

Geçmişte elektrikli otomobiller maliyetleri ve dayanıksız yapıları sebebi ile insanların tercihi arasında sayılmazken Tesla Model 3 bu durumun tamamıyla değişmesini sağlamıştır. Elektrikli otomobil teknolojisinde devrim yapan bu otomobil tüm özellikleri ile en iyi arabalar arasında oldukça önemli bir yere sahip durumdadır.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ