En iyi Haber

En iyi Burun Estetik Doktoru

En iyi Burun Estetik Doktoru

Burun estetiği günümüzde sadece kadınlar tarafından değil aynı zamanda erkekler tarafından da çok talep gören estetik şeklidir ama en iyi sonuçlar için de en iyi burun estetik doktoru bulmak gerekir. Çünkü özellikle burunun görüntüsü dış görünümü tamamen etkilemektedir. Özellikle burun estetik görünümü ile ilgili sorunu olan kişiler aynı zamanda sosyal ve psikolojik sorunlarda yaşamaktadırlar. Ülkemizde saç ekimi gibi burun estetiği de oldukça başarılı sonuçlar alınan estetik uygulamalarındadır. Bilindiği gibi eğer burun estetiği uygun bir şekilde yapılmadığı takdirde ileride bu estetiği yaptıran kişilerde çok büyük manevi ve fiziki sorunların oluşmasına sebep olmaktadır. Bu burun estetiği operasyonları başarılı olunmadığı takdirde sadece görsel olarak değil aynı zamanda kullanım olarak da ileride rahatsızlıklar oluşturabilmektedir.

Burun Estetiği Olmadan Önce Estetik Cerrahınıza Bu Soruları Mutlaka Sorun

 • Daha önce operasyon yapılan kişileri canlı görebilme imkanınız olacak mı?
 • Hangi yöntem ile burun estetiği yapılacak?
 • Operasyon açık mı Kapalı mı olacak?
 • Ücrete hastane masrafları dahil midir?
 • Yara izi olacak mı?
 • Kaç defa burun estetiği operasyonu gerçekleştirdiniz?
 • Uzmanlık diploması var mı  ve plastik cerrahı derneğine üye mi?
 • Burnunuzda nasıl bir sonuç vaad ediliyor
 • Operasyona nasıl hazırlanmam gerekir?
 • Ne çeşit anestezi uygulanacak?
 • Ameliyat sonrası neler yapılacak nasıl bir süreç bekliyor?
 • Hastanede kalmaya gerek var mı?
 • Ne kadar sürede iyileşme tamamlanır?
 • iyileşme sürecinde nelere dikkat etmek gerekir?

Türkiyenin en iyi Burun Estetik Cerrahı

Burun estetiği uzmanlarını araştırırken forumlarda ve diğer platformlarda burun estetiği yaptırmış kişilerin hem burun sonuçları ile ilgili yorumları hem de sonuçların ne kadar doğal göründüğüne dikkat ettik. İşte sizler için ülkemizdeki en iyi burun estetik doktoru listesini hazırladık.

9- Prof. Dr. Burak Erdamar

Burak Erdamar Memorial hastanesinde burun estetiği konusunda oldukça popüler bir  KBB doktorudur. Son derece kaliteli ve sorunsuz burun estetikleri sayesinde ülkemizde burun estetiği konusunda aranan isimlerden biri olmuş durumdadır. Oldukça kaliteli ve donanımlı bir burun estetik uzmanı olmasına rağmen insan ilişkileri üst seviyede olan Burak Erdamar hastaları tarafından çok sevilen ve saygı görülen bir figür durumundadır.
Muayene Ücreti: 500TL
Operasyon Ücreti: 22.000 – 28.000 TL arasında
İletişim: Caddebostan Mahallesi, Bağdat Cd. No: 8/354 Kadıköy / İstanbul

8- Op. Dr. Aykut Özpur

Ülkemizde burun estetiğinin geldiği gelişmişlik seviyesinde bu alanda oldukça kaliteli ameliyatlara imza atmış Op. Doktor Aykut Özpur gerçek anlamda oldukça önemli bir yere sahiptir. Daha az morluk ve şişliği sağlayan karmarinoplasti (kapalı bir operasyon yöntemidir) yöntemini uygulamaktadır. Kendi estetik merkezinde sorunsuz ve yüksek nitelikli çalışmalar yapan doktorumuz özellikle en sorunlu burunlarda bile oldukça başarılı estetik çalışmalarına imza atmıştır. Yaptığı doğal estetik burun ameliyatları sayesinde ülkemizde ve yurt dışında oldukça popüler olan Aykut Özpur ülkemizin en iyi burun estetik doktorları arasında üst sıralardadır.
Muayene Ücreti: 300TL
Operasyon Ücreti: 15.000 – 20.000 TL arasında
İletişim: Teşvikiye mh. Hakkı Yeten cd. No:13 fulya terrace residence d:94, Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 546 90 90

7- Op. Dr. Eren Taştan

Türkiye’de rinoplastinin önünü açan KBB Uzmanı Eren Taştan, burun estetiği alanında uzman olan ve ülkemizin sayılı burun estetik uzmanları arasında yer almaktadır. Özellikle yeni teknikler geliştirerek dünya literatürüne geçiren bu yetenekli hekim Türkiye’nin dünyada en çok tanınan ve en iyi burun estetik uzmanları arasında sayılmaktadır. Kendi geliştirdiği ve burun estetik dünyasında çığır açan yöntemleri sayesinde ülkemizi yurt dışında da başarılı bir şekilde temsil eden doktorumuz ülkemizin en iyi burun estettik uzmanları arasında bulunmaktadır.
Muayene Ücreti: Ücretsiz
Operasyon Ücreti: 15.000 – 18.000 TL arasında
İletişim: Gaziosmanpaşa Mahallesi, Halıcı Sk. No:2, Çankaya/Ankara
Telefon: (0312) 466 66 65

 

6- Op. Dr. Mesut Kaya

2008 yılında meslek hayatına başlayan Doktor Mesut Kaya şuan günümüzün en modern ve yetenekli burun estik uzmanları arasında gösterilmektedir. Özellikle burun estetiği konusunda uyguladığı farklı ve gelişmiş yöntemlerde sağladığı başarı onu ülkemizin en aranılan burun estetik uzmanları arasında olmasını sağlamıştır. Uluslararası birçok tıp dergisinde makaleleri yayınlanan Mesut Kaya bu anlamda ülkemizin dışa açılan yüzü olmuştur. Ve ankardaki en iyi burun estetik doktoru arasında gösterilmektedir.
Muayene Ücreti: 500TL
Operasyon Ücreti: 22.000 – 28.000 TL arasında
İletişim: Beştepe Mahallesi Yaşam Caddesi Adalet Sokak Neorama İş Merkezi Kat:8 Ofis:37, Çankaya / Ankara
Telefon: (0312) 286 06 07

 

5- Op. Dr. Abdulkadir Göksel

Burun estetiği konusunda burun kemiklerinin kırılmadan düzeltilmesine olanak sağlayan Diamond Rinoplasti uygulamasını ülkemizde en iyi şekilde uygulayan estetik uzmanı Abdulkadir Göksel, aslen KBB uzmanı olan ülkemizin en yenilikçi ve en iyi burun estetik uzmanları arasında gösterilmektedir.
Muayene Ücreti: 400 TL
Operasyon Ücreti: 20.000 – 25.000 TL arasında
İletişim: Şaşkınbakkal, Zümrüt Apartmanı No:378 / 1, Suadiye Mahallesi Kadıköy / İstanbul
Telefon: (0216) 302 69 00

4- Op. Dr. Teoman Doğan

Birçok estetik dalında modern ve oldukça başarılı ameliyatlara imza atan Teoman Doğan burun estetiği konusunda da oldukça yüksek kalitede çalışmalara yapmaktadır. Hatta kendisi açık ve kapalı burun estetiği konularında eğitimler vermektedir. Revizyon ameliyatlarda çok seçici davrandığını ve zorlu bir operasyon olacaksa büyük ihtimalle kabul etmeyeceğini belirtmek gerekir.
Muayene Ücreti: 400TL
Operasyon Ücreti: 18.000 – 25.000 TL arasında
İletişim: Teşvikiye, Vali Konağı Cad. No:20 Nişantaşı Şişli / İstanbul
Telefon: (0212) 219 67 19

 

3- Op. Dr. Emre İlhan

Günümüzde eski usul burun estetiği ameliyatlarının yerine mümkün olduğu kadar daha az soruna yol açacak yöntemler kullanılmaktadır. Ülkemizin önde gelen estetik uzmanlarından Emre İlhan uyguladığı Ultrasonik Rinoplasti yöntemi sonucu burun ve yüz bölgesinde oluşan şişlikler ve acıların çok büyük bir oranda önüne geçmektedir. Aslen KBB uzmanı olan uyguladığı bu yöntemde oldukça başarılı olan Emre İlhan ülkemizin en iyi burun estetiği uzmanları arasında sayılmaktadır.
Muayene Ücreti: 500TL
Operasyon Ücreti: 22.000 – 28.000 TL arasında
İletişim: Caddebostan Mahallesi, Bağdat Cd. No: 8/354 Kadıköy / İstanbul
Telefon: (0216) 355 50 05

 

muhammet dilber burun estetiği

2- Op. Dr. Muhammet Dilber

Acıbadem hastanesi Bakırköy şubesinde hizmet veren Op. Dr. Muhammet Dilber, birçok burun estetiği konusunda yaptığı yüksek nitelikli ve ses getiren çalışmalarla ülkemizin en sevilen ve popüler olan burun estetiği uzmanları arasında yer almaktadır. Özellikle daha önce burun estetiği olmuş ama memnun olmamış kişiler tarafından burun revizyonu için en çok tercih edilen kişilerin başında gelmektedir. Görsel anlamda oldukça başarılı olan ve açık burun operasyonu uygulayan Muhammet Dilber ülkemizin en iyi burun estetiği uzmanları arasında gösterilmektedir.
Muayene Ücreti: 300TL
Operasyon Ücreti: 13.000 – 18.000 TL arasında
İletişim: Kültür Sok. Metroport Alışveriş Ve Yaşam Merkezi Metroport Busidence D:702, Bahçelievler / İstanbul
Telefon: (0212) 442 66 99

 

1- Op. Dr. Salih Emre Üregen

Op. Dr. Salih Emre Üregen ülkemizin oldukça başarılı ve yurt dışında da oldukça tanınan; burun estetiği haricinde meme estetik ve botoks gibi estetik uygulamaları yapan uzman bir estetik cerrahıdır. Hem açık hem de kapalı piezzo tekniği ile burun estetiği uygulamaktadır. Açık burun estetiği uygulamasından korkanlar için kapalı burun estetiğini tavsiye ederiz. İstanbul fulya’da 2013’den bu yana Este Club isminde kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Yaptığı estetik ve doğal görünümlü operasyonlar ile çok başarılı sonuçlar elde ederek en iyi burun estetik doktoru listemizin ilk sırasında yer almaktadır.
Muayene Ücreti: Ücretsiz
Operasyon Ücreti: 17.000 – 20.000 TL arasında
İletişim: Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Terrace Fulya Center No: 11/61 Fulya, Şişli / İstanbul
Telefon: (0212) 215 53 50

Burun Estetiği Fiyatları

Estetik burun ameliyatı fiyatlarını etkileyen bir çok etken vardır. Bu etkenlerden dolayı burun estetiği fiyatları 5.000TL den 50.000TL’ye kadar değişen ücret farklılığını getirmektedir. Özellikle daha önce burun operasyonu olmuş ama memnun olmamış kişlerin tekrardan revziyon operasyonu olmak istedikleri takdirde normal operasyonların fiyatları ile 1.5 katı ile çarpmaları gerekmektedir. Diğer normal operasyonlara göre çünkü bu revizyon operasyonları hem daha zahmetli hem de daha uzun sürmektedir.

Bunun Haricinde operayson yapılacak hastanın sigortalı olup olmadığı ve hastane/kliniğin bu sigorta firması ile anlaşması olup olmadığı önemli bir ücret etkenidir. Bunun haricinde operasyon yapan doktor ve yapılan hastane de ücreti etkileyen etkenler arasındadır.

Size tavsiyemiz hayat boyu sonuçlarını yüzünde taşıyacağınız burun estetiği operasyonu için ücret kıstasına takılmamanızdır. 3-5 bin TL daha az vereyim derken revizyon operasyonu olmak zorunda kalırsınız ve normalde yaptıracağınız ücretin 2 katına mal olur.

 

Burun Estetiği Ameliyatı ile ilgili Kısa Bilgiler

Anestezi şekli: Genel Anestezi

Ameliyat süresi: 1,5 – 2,5 saat.

Hastanede yatış süresi: Aynı gün taburcu olunabilir.

Ameliyat sonrası ağrılar: ilk günler hafif sızlama olur. Genelde apranax gibi ağrı kesiciler ile bu ağrı kesilir

Şişme, morarma: Şişlik 2 gün sonra geçiyor, morluk ise 3–7 gün arasında geçiyor.

Pansuman: Tampon varsa 1 gün sonra alınır. Alçı 5 gün sonra alınır.

Dikişler: Açık rinoplasty yapılmışsa burun ucunda dikişler olacaktır ama bunlar kendiliğinden eriyorlar. Kapalı rinoplastide de zaten dikiş atılmıyor. Yani dikişlerin alınmasına gerek olmuyor

İşe dönüş: Burnun durumuna göre 3–7 güniçerisinde dönülebilinir.

Spor: Uzun yürüyüşlere 2 hafta sonra başlanabilir fakat kan basıncını yükseltecek yoğun tempolu sporlara 5 hafta sonra başlanılması gerekir.

Son şekil: Genelde 2 hafta içerisinde şişliklerin geçmesi ile genel görüntü ortaya çıkar fakat nihai sonuç alınması 6 ayı bulur. Alın kısmında şişlik varsa bu şişliğin tamemen geçmesi 1 yılı bulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ