En iyi Haber

En İyi Buzdolabı Markası ve Fiyatları

En İyi Buzdolabı Markası ve Fiyatları

En İyi Buzdolabı Markası

En iyi buzdolabı markası hem yeni evi için hem de mevcut buzdolabını değiştirmek isteyenler için öne çıkmakta. Her ev için en temel ihtiyaçların başında tabii ki buzdolabı geliyor. Her evde mutlaka bulunması gereken en temel beyaz eşya ürünü olan buzdolapları, 21. yüzyıl dünyasında yaşam alanlarına yüksek konfor standartlarını getiriyor. Günümüzde beyaz eşya markaları tarafından geliştirilen buzdolapları artık sadece besinleri soğuk ve taze tutma fonksiyonuyla sınırlı kalmayan son derece zengin bir çeşitlilikte özelliklere sahiptir. Farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı özelliklerde ve ek fonksiyonlarda üretilmiş olan çok sayıda buzdolabı modeli bulunuyor. Bu buzdolabı modelleri içerisinden mevcut özelliklerine ve ihtiyaçlara yanıt verebilme kapasitesine göre seçimlerde bulunabilmektedir. Bu şekilde en uygun özellikleri içeren buzdolabı modellerine sahip olan Türkiye’de satın alınabilecek buzdolabı markaları seçilebilmektedir.

Samsung Buzdolabı Markası

Samsung Buzdolabı Markası

Beyaz eşya ve ev teknolojileri alanında faaliyet göstermekte olan bir uluslararası teknoloji devi olan Samsung tarafından üretilen buzdolabı modelleri de yüksek kalitesini taşıyor. 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli çok uluslu teknoloji şirketi Samsung tarafından üretilmiş buzdolabı modelleri, dünyanın en çok tercih edilen buzdolabı modelleri arasında yer almaktadır. En iyi buzdolabı markası olarak gösterilen Samsung’un buzdolabı modellerinde özellikle “A+” ve “A++” enerji sınıfı türleri öne çıkıyor. Çok düşük enerji tüketimi ile çok daha yüksek performanslı bir kullanım gerçekleştirilebilmesine yardımcı olmaktadır.

Tek kapılı, çift kapılı gibi farklı model seçenekleri bulunan en iyi buzdolabı markası Samsung ‘un raf dizaynı ise oldukça esnektir. Gardırop tipi gibi farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt verecek özelliklerde buzdolabı modelleri de bulunmaktadır. Çekmece formundaki buzluk ve su sebili özelliklerine sahip olan akıllı buzdolabı modelleri bulunmaktadır. Özellikle internete bağlanabilme, tüm buzdolabı çalışma fonksiyonlarını pratik şekilde düzenleyebilme ve takip edebilme imkanı veren dijital gösterge ekranına sahiptir. Samsung buzdolaplarının fiyatları 4.000₺ ile 16.000₺ arasında değişmektedir.

Beko Buzdolabı Markası

Beko Buzdolabı Markası

Günümüzün uluslararası pazardaki en güçlü ve en büyük beyaz eşya üreticilerinden birisi olan Beko, Türkiye’nin de en çok tercih edilen beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. Ürünlerindeki yüksek kalite ile beyaz eşya teknolojisinin gelişimine yön vermektedir. Özellikle Beko buzdolabı modelleri ile mutfaklarda çok daha işlevsel ve çok daha kaliteli ve ekonomik bir buzdolabı kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Akıllı çözümler sunan Beko buzdolabı markası, dünyanın en iyi buzdolabı markası olarak da kabul edilmektedir. 1955 yılında Türkiye merkezli olarak kurulan ve günümüzün uluslararası ölçekte en büyük markalarından birisi haline gelmiştir. Beko buzdolabı modellerinde kombi tipi, no frost, tezgah altı, çift kapılı ve gardırop tipi buzdolabı modelleri bulunmaktadır. Beko buzdolaplarının fiyatları 3.000₺ ile 8.000₺ arasında değişmektedir.

Arçelik Buzdolabı Markası

Arçelik Buzdolabı Markası

Uluslararası pazarda faaliyet gösteren ve en yüksek satış rakamlarını yakalayan beyaz eşya ve ev elektroniği üreticilerinden birisi olan Arçelik, yerli markalardan birisidir. 1955 yılında Koç Holding bünyesinde kurulmuş olan Arçelik, tüm beyaz eşya ürünlerinde olduğu gibi buzdolabı cihazlarında da çevreci, tasarruf ve kaliteli bir kullanım standardı sunmaktadır. Gardırop tipi buzdolabı, çift kapılı buzdolabı, tezgah altı buzdolabı ve no frost buzdolabı olmak üzere farklı buzdolabı tipleri bulunmaktadır. Yüksek enerji sınıfına sahip olması ile daha düşük enerji tüketimiyle yüksek hacimli ve yüksek performanslı bir kullanım standardının yakalanabilmesine yardımcı olmaktadır. “A++” ve “A+++” gibi yüksek enerji tasarrufu standardına sahip olan buzdolabı modelleri ile son derece yoğun şekilde kullanılmaktadır. Brüt hacim, renk, ek fonksiyonlar, aydınlatma tipi, buzluk tipi ve ölçüleri açısından farklı model seçeneklerine sahip en iyi buzdolabı markası olarak yoğun şekilde tercih edilmektedir. Arçelik buzdolaplarının fiyatları 3.000₺ ile 24.000₺ arasında değişmektedir.

Siemens Buzdolabı Markası

Siemens Buzdolabı Markası

Teknoloji ve mühendislik alanında Almanya’nın mevcut olan gelişiminin en önemli temsilcilerinden birisi olan Siemens, Türkiye’de en çok tercih edilen en iyi buzdolabı markası olarak öne çıkıyor. Tüm buzdolabı modellerinde kullandığı gelişmiş teknolojisi ile farklı kullanım alanlarına yönelik zengin ürün çeşitliliği sunmaktadır. Farklı teknik özellikleri dolayısı ile özel çalışma prensiplerine ve ek özelliklere sahip olan Siemens buzdolabı modelinin Türkiye’deki servis hizmetleri ağı da oldukça geniştir. Bu açıdan herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınması halinde teknik servis hizmetlerinden kolayca ve ekonomik bir şekilde yararlanılabilmektedir. Ankastre buzdolabı, solo buzdolabı şeklinde iki ana kategoride buzdolabı model seçenekleri bulunmaktadır.

Siemens solo buzdolabı kategorisinde tüketicilere zengin model çeşitliliği sunmaktadır.  Bu modeller arasında alttan donduruculu, üstten donduruculu, gardırop tipi olmak üzere 3 farklı model dikkat çekmektedir. Yüksek enerji tasarrufuna sahip olan ve akıllı buzdolabı kullanımı sunan yeni nesil akıllı buzdolabı modelleri ile en iyi buzdolabı markası olarak kabul ediliyor. Siemens buzdolaplarının fiyatları 4.500₺ ile 12.000₺ arasında değişmektedir.

Bosch Buzdolabı

Bosch Buzdolabı

Türkiye’de en çok kullanılan ve tercih edilen Alman beyaz eşya markalarından birisi konumunda bulunuyor. Türkiye’de de önemli fabrikaları bulunuyor ve üretim gerçekleştiriliyor olması nedeni ile Bosch buzdolabı markası, buzdolabı konusunda satış sonrası destek hizmetlerinde de en ideal seçenek konumunda bulunuyor. Son derece gelişmiş teknolojiye sahip olan Bosch buzdolabı modelleri ile farklı kullanım alanı ihtiyaçlarına gör seçimlerde bulunabilmektedir. Üstten donduruculu buzdolapları, alttan donduruculu buzdolapları ve alttan donduruculu ankastre buzdolapları şeklinde farklı teknolojilere sahip olan buzdolabı modelleri bulunmaktadır.

Farklı buzdolabı serileri ile farklı kullanım ihtiyaç ve alışkanlıklarına yönelik büyük ölçülere ve geniş iç hacimlere sahip olan buzdolabı modelleri sunmaktadır. En iyi buzdolabı markası olarak kabul edilmesindeki en temel faktörlerden birisi ise buzdolaplarında kullandığı akıllı teknolojilerdir. Kullanıcılar buzdolabının genel ve dondurucu kısmına ilişkin özel sıcaklık değer ayarlamalarını yapabilmektedir. Bunun dışında yeni modellerinde internete bağlanabilme gibi ek özellikler bulunmaktadır. Bosch buzdolaplarının fiyatları 3.000₺ ile 12.000₺ arasında değişmektedir.

Regal Buzdolabı

Regal Buzdolabı

Tüm beyaz eşya ürün gruplarında olduğu gibi buzdolabı modellerinde de son derece yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bu nedenle en iyi buzdolabı markası olan Regal, buzdolabı modellerinde özellikle öne çıkan “multiflow” özelliği ile son derece verimli ve tasarruflu bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle de her bir besin türü için en ideal soğuk hava koşullarının oluşturabilmektedir. Bu özelliği ile mümkün olduğundan çok daha kaliteli bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Çünkü bu özelliği ile Regal buzdolabı modellerinde her bir raf için ayrı hava üflemesi gerçekleştirilir. Bu şekilde soğutma kapasitesi diğer buzdolabı modellerine göre çok daha yüksek seviyede bulunmaktadır. Farklı derecelerde çalıştırma özelliği sadece Regal markasında bulunmaktadır. Regal buzdolabının fiyatları 1.500₺ ile 6.000₺ arasında değişmektedir.

Profilo Buzdolabı

Profilo Buzdolabı

Türkiye beyaz eşya sektöründe çok uzun süredir faaliyet göstermekte olan Profilo, tüm beyaz eşya ürünleri ile yoğun şekilde tercih ediliyor. Yüksek kaliteye sahip malzemelerin kullanıldığı ve gelişmiş teknolojileri ile son derece tasarruflu ve işlevsel bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Bu nedenle tüketici tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kendisine has olan buzdolabı tasarımları ile her ortamda dekoratif bir görünümde sağlamaktadır. Dondurucu haznelerinin fazlasıyla geniş olması ile önemli bir işlevsellik sağlayarak, diğer buzdolabı markalarından ayrılmaktadır. No-frost özelliği ile buzlanma sorunu olmadan son derece yüksek bir kapasiteli kullanım gerçekleştirilebilir. Özellikle 78 litre ile 109 litre arasında değişen geniş hacim seçeneklerine sahip olmasıyla en iyi buzdolabı markası seçeneklerinden birisidir. Profilo buzdolabının fiyatları 3.000₺ ile 7.000₺ arasında değişmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ