En iyi Haber

En iyi Diş Hekimi

En iyi Diş Hekimi

En İyi Diş Hekimi Listesi

Türkiye’nin en iyi diş hekimi listesi, derlediğimiz derin araştırma ve belgeler sonucunu listeliyoruz. Türkiye’nin otoriter platformları Türkiye’nin en iyi diş doktorlarını açıkladı!

Dişler her yaştan insan için önemlidir. Gerek estetik açıdan gerekse konuşma ve yemek yeme açısından önemli olan dişlerin sağlığını emanet edebilmek için güvenilir bir diş hekiminin bulunması şarttır. En iyi diş hastanesi arayışında olan okuyucularımıza da bu liste destek olmaktadır. En iyi diş hekimleri listesini oluşturmak için hastalarının paylaştıkları forumlarda tavsiye yazıları ve değerlendirme platformlarındaki puanlamalara göre istanbul, ankara ve izmir şehirlerindeki diş doktorları için değerlendirmemizi sizinle paylaştık. İşte Türkiyenin en iyi diş hekimi tavsiye listemiz

 

mersin en iyi diş hekimi

1. Doç. Dr. Birkan Taha Özkan

Ağız ve çene cerrahisi uzmanı olan Doç. Dr. Birkan Taha Özkan’ı zaten Tv’lerden ve Gazetelerden sıkça duymuşsunuzdur. Dünya’da Diş Litarütürüne kazandırdığı teknikler ile başarısı bir yana memnuniyetsiz hiç bir hastasının olmaması çok dikkat çekici. Çene estetiği ve çene tedavisi için oldukça başarılı ve estetik tedavi yöntemleri uygulayarak cerrahi müdahalelerde bulunan hekim, yurt dışında eğitimini tamamlamıştır. Birçok diş hastanesinde uygulamalar yapmış, cerrahi sorunların tedavi edilmesini sağlamıştır.

Birçok bilimsel dergide editörlük yapan ve diş hekimliği sektöründe başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Birkan Taha Özkan, Aynı zamanda üniversitede de eğitimler vermektedir.

 

istanabul en iyi diş hekimi

2. Dr. Galip Gürel

Yurt dışında üniversite eğitimini tamamlayan ve birçok ünlü ismin dişlerini yaptırdığı diş hekimi Dr. Galip Gürel, başarılı operasyonlarla diş bozuklukları ve protez uygulamaları yapmaktadır. Gülüş tasarımı şeklinde estetik diş hekimliği alanında da hizmet veren ünlü hekim, başarılı uygulamarıyla tüm ağız şekilleri için en uygun diş yapısını planlayarak, diş sorunlarının %90 oranında yok olmasını sağlıyor.

Özelikle yabancı hastalar başta olmak  üzere birçok ülkeden vatandaşın diş tedavisi için yardımına koşan Dr. Galip Gürel birçok diş ve diş eti sorununun çözülmesi için hizmet vermektedir. Diş sorunlarının kısa sürede tedavi edilmesi konusunda danışabileceğiniz Dr. Galip Gürel Nişantaşı’ndaki kliniği ile listemizdeki istanbulun en iyi diş hekimi olarak seçtik.

 

3. Dr. Umut Şimşek

Oldukça başarılı bir akademik hayatı olan Dr. Umut Şimşek, cerrahi alanda da hizmet verdiği için zorlu diş operasyonları konusunda güvenilir bir isim olmuştur. Marmara Üniversitesi kökenli olan hekim, birçok alanda birincilik kazanarak diş hekimliği konusunda birçok kişinin farklı şehirlerden gelerek tercih ettiği doktorlar arasındadır.

Hastalarına gereksiz işlem yapmayan ve birçok olumlu görüşle birlikte hastaların diş problemlerini kökünden çözen Umut Şimşek, oldukça titiz ve temiz olarak işini yapan diş hekimleri arasında yer alıyor. Profesyonel bir kadroyla çalışan hekim, her türlü diş sorununun çözümü için hizmetinizdedir.

 

ankara en iyi diş hekimi

4. Dt. Ahmet Coşkun

Ankara’da hizmet veren Dt. Ahmet Coşkun, yurt dışında diş sağlığı ve çocuk diş konularında eğitim gördü. Miadent hastanesi bünyesinde çalışan hekim, doktora seviyesindeki eğitimine birçok bilimsel seminere katılarak devam etmektedir.

Birçok Ankaralının ilk tercihi olan Ahmet Coşkun, hastalarının olumlu deneyimleri ve geri dönüşleriyle müşteri memnuniyeti konusunda %100 performans sergilemektedir. Diş problemleri ve çocuk diş alanında uzman olan diş hekimi, çocuklarda yaşanan diş ve çene problemlerinin çözümü için de hizmet veren Dt. Ahmet Coşkun ankaranın en iyi diş hekimi olarak seçtik.

 

5. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu

Birçok TV programına konuk olan ve magazin programlarında kadınları güzelleştirmek için yaptığı gülüş estetiği ile dikkat çeken hekim, birçok diş probleminin giderilmesi konusunda çalışmaktadır. Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, birçok kişinin TV ekranlarından tanıyarak danıştığı hekimlerdendir. Bağdat Caddesinde özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Hastaların geri dönüşüm konusunda memnun kaldıkları doktorun hizmetleri, birçok diş probleminin çözülmesini sağlamaktadır. Diş sorunlarının giderilmesi için yapılması gereken rutinler, diş tedavilerinin en kapsamlı şekilde yapılması için diş tabibi ve ekibi İstanbul Kadıköy’de hizmetinizde oluyor.

 

diş hekimi

6. Dt. İlker Erdoğan

Kadıköy’de hizmet veren Dt. İlker Erdoğan güler yüzlü hizmet anlayışıyla Anadolu yakasında dişçi arayanların ilk tercihi olmaya aday. Yurtiçi ve yurt dışında eğitim hayatını sürdüren hekim, lazer teknolojileri ve mikrobiyoloji konusunda uzmandır. Kendi adına patentlenen birçok uygulaması bulunan hekim, birçok TV programına da konuk olmuştur.

Çeşitli gazetelerde yazarlık yapan ve diş ve diş eti problemleri konusunda bilgilendirme yapan İlker Erdoğan köprülü implant, sınır kaydırma, tek diş kemik tedavisi ve implant uygulamalarıyla diş problemlerinin giderilmesini sağlamaktadır. Tüm diş uygulamaları konusunda güvenebileceğiniz klinikte şehir içi ve şehir dışından hasta kabulü yapılabilmektedir.

 

7. Dr. Eyüp Çelik

Nişantaşı’ndaki kliniğinde hizmet veren Dr. Eyüp Çelik, 2017 yılından veri kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Birçok hastasına gülüş estetiği ve diş hekimliği konusunda hizmet veren hekim, Marmara Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Tüm diş sorunları için hekimden destek alınabilir. Ortodonti, implant tedavisi, konzervatif tedavi, diş beyazlatma, kanal tedavisi ve peme estetik gibi konularda hizmet veriyor.

Diş beyazlatmanın yanı sıra damakların da pembe görünmesine yardımcı olan pembe estetik için de  hekimin başarılı uygulamaları bulunmaktadır. Her zaman güvenle tercih edilen Dr. Eyüp Çelik, muayene sonrası hastanın çene yapısına ve diş şekline uygun protezler, diş bozukluklarının düzeltilmesi gibi işlemler yapabiliyor.

 

8. Dr. Anla Akata

İstanbul’da hizmet veren Dr. Anla Akata, diş estetiği konusunda hastalarının tavsiye ettiği diş hekimleri arasında yer alıyor. Protetik Diş Tedavisi Uzmanı olan diş hekimi, kendi kliğinde hastalarına hizmet veriyor. Yurt içi ve yurt dışında birçok eğitime katılmış olan ve gülüş tasarımı konusunda uygulamalar yapan hekim, Köprü Protezi bilim dalında da doktora yapmaktadır. Donanımlı ve kendini geliştiren hekimin hastaları da dişlerinden memnun kalmıştır.

Kadın doktor olması nedeniyle estetik diş hekimliği konusunda kadınların yoğun bir ilgi gösterdiği Anla Akata, başarılı uygulamarıyla hastaların öncesi ve sonrası diş estetiklerinin görünmesini sağlamıştır.

 

En İyi Diş Hekimi Seçimi Neden Önemli?

Diş hekimi seçimi, diş sağlığı ve çene cerrahi konusunda önemli olan diş yapısının planlanması açısından oldukça önemlidir. Diş hekimi seçiminiz çene, damak ve diş sağlığınızı etkilediği için son derece etkilemektedir. Yanlış bir uygulama, hatalı bir diş tedavisi süreci geri dönüşü zor sorunlara neden olmaktadır. Bu sebeple alanında uzman en iyi diş hekimlerinin bulunması için rehberlik edecek olan yazımızı paylaştık.

Siz de doğru kararlar vermek için hasta görüşü ve öneriler doğrultusunda seçeceğiniz diş hekiminizle, diş problemlerinin çözümü ve profesyonel uygulamalar için çalışabilirsiniz. Nitelikli ve teknolojik ürünlerle donatılmış olan klinikler, uzman personeller ve ekipler aracılığıyla temin edilmektedir. Bu alanlarda gereken ürünleri kullanmak ve doğru tedavi yöntemlerini uygulamak için deneyimli olan hekimleri seçebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Diş Hekimliği

Kişiye özel diş hekimi hizmeti almak ve dişlerinizi 6 ayda bir kontrol ettirmek için kişiye özel diş hekimi sisteminizi oluşturmalısınız. Ailece gidebileceğiniz diş hekiminiz ile çalışarak dişleriniz çürümeden erken müdahalede bulunabilirsiniz. Böylece diş hekimi ihtiyacınız için her zaman gönül rahatlığıyla danışabileceğiniz bir diş hekimi herkes için önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Salih dedi ki:

  Anla Akata ne güzelmiş:) istanbulda olsam kesin giderdim

 2. Mehmet dedi ki:

  Birkan taha özkan hocayı daha önce de televizyonda görmüştüm 1 dakikada implant yaptığını iddia ediyordu

 3. Demet Eren dedi ki:

  Dr Namık Kemal Ayhan Dentadent Diş Hastanesi ..

 4. Nermin Aydın dedi ki:

  Diş hekimi korkum yüzümden geçen hafta hiç üienmeden İstanbuldan Mersine Birkan Taha Özkan’a implant yaptırmaya gittim. Kendisinin çok övülen dikişsiz implant tedavisi ile 3 implant yaptırmam 15dk sürdü. Kendisinin hem eli çok hafif hiç ağrı sızı olmadı (diş uyuşukluğu geçtikten sonra bile ağrı kesici almama gerek kalmadı) hem de ünü olmasına rağmen çok sempatik ve korktuğumu bildiği için mi bilmem ama ben rahatlayana kadar tek tek süreci anlattı.
  Birkan taha özkan bey ile tanışmama olan bu websitesine çok teşekkür ederim

  1. Berkay dedi ki:

   Ne kadara yaptınız 3 implantı

  2. meral dedi ki:

   ücret konusunda bilgi verebilirmisiniz fiyatlar çok mu uçuk bende gitmek istiyorum ama beni tek düşündüren konu bu imkân meselesi…

  3. Ayşe yılmaz dedi ki:

   Nermin hanım fiyat neydi

 5. Ali dedi ki:

  Merhaba siteniz aktif mi?

 6. Recep dedi ki:

  İyi hekimlerde çok pahalıya diş yapıyorlar

 7. Hacı dedi ki:

  Merhabalar bende bir senedir Araştırma yapıyorum daha karar veremedim inmplant yaptıracağım önenerebileceğiniz bir Dr varmıdır İstanbul’da

 8. Hacı dedi ki:

  Merhaba istabulda iyi dişçi kimi tavsiye edersiniz

BİR YORUM YAZ