En iyi Haber

En İyi Diş Macunu

En İyi Diş Macunu

En İyi Diş Macunu

Dişlerinizin beyaz gözükmesi, güzel bir tebessüm için şart. Bunun için hem dişlerinizin beyaz olmasını hem de sağlıklı bir diş macunu kullanmak istediğinizi biliyoruz. Dünyanın en iyi diş macunu ülkemizde bulunmadığından ülkemizde bulunan En iyi diş macunlarını sıralayarak, size hangi diş macununu kullanmanız konusunda yardımcı oluyoruz. Piyasada yer alan çok sayıda diş macununu değerlendirerek, sizin için en iyi 5 diş macununu sıraladık.

Detaylı şekilde bilgileri verilmiş olan en iyi beş diş macunu aşağıdaki gibidir…

5- Sensodyne Promine Beyazlatıcı

Asit aşındırmasından korumaya büyük ölçüde yardımcı olan diş macunudur. Bunun dışında çürük oluşumunu önleyen ve var olan çürüklerinizin ilerleme kat etmesinin önüne geçen içeriğe sahiptir. Sağlıklı diş etleri için size yardımcı olacaktır. Ferahlık hissi vermesi de sizin için büyük bir avantajdır. Beyaz bir gülüş için tercih edebileceğiniz bir diş macununu olabilir. Beyazlatmak amaçlı çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen bu diş macununun günlük kullanım için uygun olanı da bulunmaktadır. Ayrıca çocuklarınız için de bu diş macununun bir çeşidi mevcuttur. Dilediğiniz diş macununu alarak, sağlıklı dişler ve beyaz gülüşler için önemli bir adım atabilirsiniz. Elbette düzenli diş fırçalaması ile yukarıda verilen etkilerin görülmesi mümkündür.
Fiyatı: 25TL

4- Signal White Now

Signal White Now diş macunu, sadece bir kere fırçalamanın ardından dahi dişleri büyük ölçüde beyazlatma özelliğine sahiptir. Her fırçalamadan sonra dişlerinizin çok daha beyaz olduğunu görebilirsiniz. Gülümsemenizin istediğiniz gibi olması için her şeyden önce bu diş macunu ile düzenli olarak dişlerinizi fırçalamanız gerektiğini unutmayın. Mavi köpüğün gücü düşünülerek, Signal White Now oluşturulmuştur. Maviden daha iyi bir rengin diş macunu için uygun olmadığı düşünülerek üretilmiştir. Dişlerinizin kısa sürede beyazlaması için bu diş macununu tercih edebilirsiniz.
Fiyatı: 10TL

3- Paradontax

En iyi diş macunları arasında ilk üçe girmiş olan Paradontax, sağlıklı diş macunu dendiğinde akla geliyor. Diş ve diş eti bakımı için grup şirketi olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2008 yılında tüm materyallerin telif hakkını alıyor. İçeriğinde ada çayı, rafanya, mirra, ekinazya, nane, papatya gibi özler bulunuyor. Tamamen doğal şekilde üretilmiş olan bu diş macunu, sağlıklı bir kullanımın büyük ölçüde önünü açıyor. Tüm hakları saklı olan Paradontax, en iyi ve en sağlıklı diş macunları arasında ilk akla gelen üç macundan biridir diyebiliriz.
Fiyatı: 20TL

diş macunu tavsiyesi

2- Signal Integral 8 White

İkinci sırada yer alan Signal İntegral 8 White ise Signal markasının beyazlatıcı etkisi en yüksek olan diş macunudur. Kullanıcıların oldukça memnun kaldığı bu diş macununun ikinci sırada yer alması olağandır. Kullanımın hem diş etleri hem de dişler için uygun olması önemlidir. Sağlığınız için bu dil macununu tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan bu diş macununun içeriğinin dişlerinize zarar vermeyecek şekilde oluşturulmuş olduğunu söyleyebiliriz.
Fiyatı: 10-15TL

1- Druide

Son olarak en iyi diş macunu sıralamasında birinci sırada yer alan Druide bulunuyor. Organik olarak üretilmiş olan bu diş macununun komple bir ağız sağlığı için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Diş çürümelerinin engellenmesi, dişlerin beyazlatılması ve diş etlerinin korunması için kullanıma uygundur. Sertifikalı bir ürün olduğundan, organik olduğu kanıtlanmıştır. Tarçınlı, anasonlu, çocuklar için özel olan seçenekleri mevcuttur. Nane yağı, menthol, kıvırcık nane özü gibi pek çok sağlıklı maddenin içeriğinde olduğunu söyleyebiliriz. Birinci sırada yer alan bu ürünü dilerseniz diş sağlığınız için kullanabilirsiniz.
Fiyatı: 35-45TL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ