En iyi Haber

En iyi Göz Hastanesi

En iyi Göz Hastanesi

En iyi Göz Hastanesi

Göz sağlığı insanoğlunun en önem vermesi gereken konuların en başında olması gerekir. Çünkü gözler hem en hassas organlardan biri hem de bir hasar olduğunda kendiliğinden iyileşme göstermeyen organlardan biri olduğundan dolayı sağlığı konusunda oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Günümüzde göz hastalıkları konusunda gelişen teknolojiler sayesinde fiziki bir ameliyata gerek bile kalmadan göz sorunları kolayca çözülebilmektedir. Tabi bunu sağlamak için en son teknolojiyi kullanan en kaliteli göz hastanelerine gitmek gerekmektedir. Ülkemizde dünya standardında kaliteli ve profesyonel hizmet sunan göz hastanelerini en iyi göz hastanesi sıralaması olarak derledik

 

5- Anatolia Göz Hastanesi

Anatolia Göz Hastanesi 2005 yılından beri İstanbul Altunizade’de hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda yaptığı atılım ve teknolojik ilerlemelerle bölgenin ve ülkenin saygın göz hastaneleri arasına giren Anatolia Göz Hastanesi birçok alanda yaptığı başarılı işlerle ve sağlığı hizmet kalitesi ile ülkemizin en iyi göz hastaneleri arasında gösterilmektedir.

4- Batıgöz Altunizade

Batıgöz Altunizade ülkemizin öz sermayesi ile kurulmuş ve ülkemizin birçok noktasında ve yurt dışında 10 adet göz hastanesi ile oldukça başarılı bir göz hastanesidir. Kurumsal kimliği ve tecrübesi ile uzun sürelerdir ülkemizde göz hastalıkları ve sorunlarında en kaliteli ve teknolojik hizmetleri sunan Batıgöz Hastanesi kendini sürekli geliştirerek yurt dışında da faaliyetler sürdürmektedir. Ülkemizin birçok noktasında başarılı ve kaliteli göz hastaneleri ile adından söz ettiren Batıgöz hastaneleri ülkemizin en iyi göz hastaneleri arasında yer almaktadır.

Adres: Altunizade Mahallesi, Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:15, Üsküdar/İstanbul
Telefon: 444 2 324

 

3- Acıbadem Hastanesi

Acıbadem Hastanesi listedeki diğer hastanelerden farklı olarak sadece göz alanında değil birçok alanda kaliteli ve nitelikli hizmet sunmaktadır. Türkiye genelince yayılmış onlarca hastanesi ile Türkiye’nin en kaliteli özel hastane zinciri konumundaki Acıbadem Hastanesi kurulduğu andan itibaren çok başarılı ve kaliteli bir çizgi yakalamıştır. Bu başarısını göz hastalıklarında da sürdüren Acıbadem tüm Türkiye’ye yayılmış uzman ve dünya çapındaki göz doktorları ile oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Birçok ilde kaliteli hastaneleri bulunan grup bu sayede göz tedavisinde hizmeti hastaların ayağına götürmektedir. Sahip olduğu en son teknoloji ile birçok göz hastalığı ve sorununda çok büyük bir yüzde ile başarılı olan Acıbadem dünya üzerinde en hızlı gelişim gösteren ve en başarılı hastaneler arasında yer almaktadır.

Adres: Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 649 44 44

 

2- İstanbul Göz Hastanesi

İstanbul göz sağlığı konusunda dünyanın en önde gelen şehirleri arasında yer almaktadır. Hatta ülkemizde ve özellikle İstanbul’a dünyanın dört bir yanında göz sorunu için hastalar gelmektedir. Özellikle son derece kaliteli hizmet, donanımlı göz hastaneleri ve uygun fiyatı ile dünyanın göz hastaları tarafından yeni cazibe merkezleri arasındadır. İstanbul göz hastanesi ise sunduğu hizmet ile Türkiye’nin ve dünyanın en iyi ve kaliteli göz hastaneleri arasında yer almaktadır. Özellikle sahip olduğu donanımlı ve alanında en popüler göz doktorları ile ülkemizde göz sorunlarında ilk gidilecek yerler arasında en öncelikli sıralarda yer almaktadır.

Adres: Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Cad. Neyire Neyir Sokak No:3 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 444 4 434

 

1- Dunyagoz

Dunyagoz hem ülkemizde hem de ülkemiz dışında hizmet sunan ve ülkemizin en kaliteli göz hastaneleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sadece göz hastalıkları konusunda hizmet sunan bu hastanede gerek kalitesi ve gerekse dünya çapında başarılı çalışmaları ile ülkemizin gururu durumundadır. Göz ile ilgili tüm sorunlarınıza alanında en iyi kariyere sahip uzman hekimler ile ve en son teknolojik ekipmanlar ile müdahale eden bu hastane sorusuz hizmet anlayışı ile alanında fark yaratmaktadır. Her biri dünya çağında olan 5 yurt dışı hastanesi, 8 yurt için göz hastanesi ve 2 adet dünyaca ünlü göz sağlık merkezi ile sadece göz hastalıklarını tedavi etmekle kalmayarak göz ile ilgili yeni teknolojilerin üretilmesinde ve gelişmelerin sağlanmasında öncü bir görev üstlenmektedir. 2001 yılında kurulan hastane günümüzün en popüler göz hastaneleri arasında yer almaktadır. Özellikle ataköy şubesini tavsiye ediyoruz.

Adres: Zeytinlik Mahallesi, Rauf Orbay Cd. No:18, 34158 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 444 4 469

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ