En iyi Haber

En İyi İngilizce Kursu

En İyi İngilizce Kursu

En İyi İngilizce Kursu

Dünya dili olan İngilizce, iş hayatında ve sosyal hayatta sürekli karşımıza çıkıyor. Eğer ki ingilizce bilmiyorsanız bu eksikliğiniz sürekli karşınıza çıkmaktadır. Her ingilizce eğitim veren kursdan da verim sağlanamamaktadır. Bu sebeple sizlerin en kısa sürede İngilizce öğrenmesini sağlayacak olan İngilizce kursları için en iyi 6 İngilizce kursunu sıralıyoruz. Verimli şekilde öğrenmenin mümkün olduğu, uygulama alanının en iyi şekilde ayarlandığı İngilizce kurslarını aşağıda bulabilirsiniz.

İşte, en iyi 6 İngilizce Kursu…

6- Just English

Genelde sınıftaki öğrenci sayısı 13-17 kişi arasında olan Just English, Work & Travel, Yurt Dışı Dil Okulları, Yurt Dışı Yaz Kampları, Sertifika ve Diploma Programları üzerinden hizmet vermektedir. Almanca, Rusça ve İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca eğitimi de vermektedir. Resmi internet sitesi üzerinden direkt olarak genel İngilizce kursları, Akademik sınav kursları, diğer dil kursları olarak arama yapabilirsiniz. Yurt dışı eğitim programları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için verilen butonu kullanabilirsiniz.

Bu dil kursunda şubeye göre kalite de çok değişkenlik göstermektedir. Bazı şubelerde çok sayıda şikayet görebilirsiniz. Bu sebeple şubeyi araştırmanızda fayda vardır.

Fiyat: 2.500 – 3.500 tl arasında ücret almaktadırlar. Sizden 2.500 tl alırken yanınızdaki kişiden 3.500tl alabiliyorlar. Öncesinde sıkı bir pazarlık yapmanız gerekir.

 

5- İstanbul Lisan Merkezi

İngilizce öğrenmenin modern dünya için önemini kavramış olan çok sayıda öğretim üyesi ile ciddi bir şekilde eğitimin verilmesi sağlanmaktadır. Şirket çalışanlarına ya da kişinin dile ihtiyaç duyduğu alana göre verilen eğitimin niteliğini belirleme de söz konusu olacaktır. Kurumsal çalışsalar ile kurumların isteklerine göre mesleki dil ya da genel dil eğitimi verilmektedir. Eğitimlerin ingilizce haricinde farklı lisans eğitimleri de verilmektedir. Kurumda aynı zamanda TOEFL sınavına da girebiliyorsunuz. Yani bir nevi sınav merkezidir de.

Fiyat: 2.000 – 2.500 tl

4- Kanada Kültür Merkezi

Sınıflarında öğrenci sayısı maksimum 5 kişilik olan Kanada Kültür Merkezi, 2002 yılında Kanada’nın Quebec eyaletinde Türkiye’den öğrencilere hizmet vermeye başlamıştır. Sonrasında ise ilk yüz yüze iletişimin daha etkili olacağını düşünerek, 2008 yılında Beyoğlu’nda kurs merkezi açmıştır. 2008 yılından itibaren Türkiye’deki İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere aktif şekilde hizmet verilmektedir. Sadece eğitim değil aynı zamanda kanada vizesi ve kanadada eğitim alabilmeniz için destek vermektedir

Fiyat: 3.000 – 3.500 tl

3- Dilko

1977 yılından beri eğitim öğretim anlayışını her defasında bir adım öteye taşımayı benimsemiştir. Yabancı dil sınavına hazırlık konusunda oldukça etkili bir eğitim sunulmaktadır. Çok fazla sayıda memnun öğrenciler yetiştirmişlerdir. Eskiden çok daha başarılı eğitim veren dilko son bir kaç yıldır eskisi kadar başarılı eğitimler verememekte.

Fiyat: 2.000 – 2.500 tl

2- American Academy Of English

En iyi İngilizce Kursu adı altında ikinci sırada yer alan American Academiy of English birimi, İstanbul – Bakırköy’de bulunuyor. İngilizce eğitiminin uygulamalı şekilde olması gerektiği ve eğitimin mutlaka İngilizce iletişim kurabilme, yabancı ülkelerde insanlarla anlaşabilme seviyesine gelme niteliğine sahip olması benimsenmiştir. Çok uzun süredir eğitim vermelerine rağmen fazla dijital çerçevede ismi duyulmasa da çok başarılı bir kurumdur. Zaten araştırma yaptığınızda şikayet bulmanız zordur

Fiyat: 3.000 – 3.500 tl

1- Amerikan Kültür Derneği

Türkiye genelinde ve yurtdışında temsilcileri bulunan Amerikan Kültür Derneğinin yaklaşık bir milyon civarında öğrencisi bulunmaktadır. 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülü’ne layık görülmüştür. Bu ödül 2011 ve 2012 yılında da alınmıştır. Üç yıl üst üste kalitesini kanıtlamıştır diyebiliriz. Tüketici Kalite Ödülü’nü arka arkaya bu şekilde alan tek İngilizce kursudur diyebiliriz. Genel Merkezi Antalya’da bulunmaktadır. Temsilcilikler için direkt olarak resmi internet sitesinden bilgi alabilir, e-posta atabilirsiniz.

Fiyat: 1.500 – 2.000 tl

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ