En iyi Haber

En iyi Kasko Şirketi

En iyi Kasko Şirketi

En iyi Kasko Şirketleri Hangileri 2018

Şuan piyasada hizmet veren Kasko ve Sigorta şirketlerinin birçoğu kurumsal ve kaliteli hizmet veren firmalardır. Bu açıdan bakıldığında en iyi kasko şirketi farkını ortaya koyan firmaların hizmet veren sigorta acenteleridir. Örnek ile anlatmak gerekirse; Sakarya’da hizmet veren AXA sigortanın acentesi sizi memnun edebilirken, İstanbul’da ki AXA sigortanın acentesi ile mahkemelik bile olabilirsiniz. Bu tamamen firmanın taşeronluğunu yapan acentenin kaliteli olması ile ilgilidir.

Bu örnekten yola çıkarak, acenteleri en güçlü ve kaliteli olan firma en iyi kasko şirketidir. Hakkında en az şikayeti olan ve birçok avantaj içeren kasko şirketi olarak örnekte verdiğimiz AXA Sigorta, diğer firmalardan ayrılmaktadır. Acentelerinin kaliteli hizmet vermesinin en büyük sebebi, bu sigorta şirketinin sürekli olarak denetim yapmasından kaynaklanmaktadır.

En İyi Kasko Hangisi

en iyi kasko şirketi axa sigorta

1- Axa Sigorta Hakkında

1916 yılında İstanbul’da kurulan firma, 1918 yılında Milli Osmanlı Sigorta Şirketinin kurulması ile birlikte ilk resmi adımını atmıştır. 1968 yılında ise Oyak Sigorta’nın kurulması ile birlikte 1994 yılında AXA sigortanın bu ortaklığa katılması ile birlikte 1995 yılında bu firmalar AXA Oyak Sigorta olarak yola devam etmiştir.

Temelleri çok eskiye dayanan ve ilerleyen yıllarda da birçok firmayı bünyesine katan firma, günümüz itibariyle birçok alt kuruluşa sahiptir ve şuanda yola AXA Sigorta ismi ile devam etmektedir.

AXA Sigorta’nın resmi web sitesine girmeniz durumunda; Araç Sigortası, Sağlık Sigortası, Emeklilik & Hayat ve Ticari & Kurumsal faaliyetlerini görebilirsiniz. Burada yer alan herhangi bir alana girmeniz durumunda ise örnek vermek gerekirse Araç Sigortası, Artı Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, Büyük Hasar Sigortası ve daha birçok hizmeti listeleyebilirsiniz.

Her hizmetin kendisine özel avantajları ve fiyatları bulunmaktadır. Bunun için detaylı bilgi almak için yine resmi web sitesinde yer alan telefon numarasından veya AXA Sigorta’nın resmi acentelerinden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Firmalardan Farkı;

AXA Sigorta şirketi bugün itibariyle Türkiye’de ki en eski Kasko ve Sigorta şirketlerinin başında yer almaktadır. Sektörün adeta lokomotifi olan firma, bu alanda yıllardır kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Her ne kadar en eski ve kaliteli firma olsa da AXA Sigorta fiyat konusunda müşterisini düşünen ve fiyat politikası olarak gayet makul bir politika seyretmektedir.

Bir kasko şirketinin anlaşmalı olduğu yerler çok önemlidir. Bazı sigorta şirketleri küçük bir yerleşim yerinde yolda kalmanız durumunda size servis hizmeti sağlayamayabilir. Bu açıdan bakılırsa AXA sigorta bu alanda ki en yetkin firma konumundadır.

en iyi kasko şirketi anadolu

2- Anadolu Sigorta Hakkında

Anadolu Sigorta 2500 profesyonel acentesi ile hizmet veren ve Atatürk’ün talimatıyla kurulmuş olan bir firmadır. İş Bankası adı altında faaliyet gösteren firma Türkiye’nin sigorta alanında ki yerli sermaye ile hizmet veren ilk kuruluşudur. Yangın, Kaza, Tarım, Sağlık ve Kredi alanlarında sigorta ve kasko hizmetleri vermektedir.

Anadolu Sigorta Avantajları

Anadolu sigortanın diğer firmalara göre birçok avantajı bulunmakla birlikte en büyük avantajı 2500’den fazla acenteye sahip olmasıdır. Bir kasko şirketinin fazla acenteye sahip olması büyük bir avantajdır çünkü bu şekilde Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla hizmet verebilir. Teknolojik altyapı açısından da en iyi firmalar arasında yer alan Anadolu Sigorta, toplumsal sorumluluk açısındanda birçok projede yer almıştır.

Firma dürüstlük ve etik değerler ile hareket ettiği için fiyat noktasında da müşterilerine uygun fırsatlar sunmaktadır. Arkasında Türkiye’nin en büyük bankalarından İş Bank olduğu içinde kullanıcılarını her türlü finanse edebilmektedir.

İş Bankası bankacılık ve finans sektöründe ki edindiği tecrübeyi Anadolu Sigorta’ya aktarmış ve bankanın sahip olduğu tüm olanaklardan kasko şirketini de yararlandırmıştır.

en iyi sigorta şirketi allianz

3- Allianz Sigorta Hakkında

İtalyan sigorta şirketi olan RAS tarafından kurulan ve 1950’li yıllarda aktif olarak faaliyete geçen Şark Sigorta, 1974 yılında Koç Holding bünyesine dahil edilmiştir.

Şark Sigorta adı ile hizmet veren şirket, Tüm Ev ve Özel Emeklilik Sigortası alanlarında başarılı bir şekilde hizmet vermiştir. Dünya’nın finans ve sigorta alanında ki en büyük şirketlerinden olan Allianz ile Japon’yanın bir başka sigorta şirketi olan Tokio Marine firmaları Şark Sigortaya yatırım yaptılar.

Adı Şark Hayat olarak değişen firma 2008 yılında ise şuanda ki şirket adı olan Allianz Sigorta A.Ş. olarak hizmet vermeye devam etti.

Birçok sosyal sorumluluk faaliyetinde bulunan şirket 2011 yılı itibariyle en yüksek sigorta ve kasko karını elde etmiştir.

Allianz Sigorta Avantajları

En büyük avantajı kurumsallık olan firma bugün itibariyle Dünya’nın finans ve sigorta alanında ki en büyük şirketlerinin başında gelmektedir. Dünya genelinde 142.000’den fazla çalışanı ile hizmet veren firma 70 farklı ülkede faaliyet gösterdiği için bu alanda ki en başarılı şirketlerin başında gelmektedir.

Firma’nın resmi web sitesinde ki Kampanyalar alanında, özellikle araç kullanıcıları için birçok avantaj bulunmaktadır. Araçlarını kaskolatmak isteyen kullanıcılara özel lastik ve oto yol bakım ücretleri çok cazip fiyatlarla sunulmaktadır.

Araç, Özel Sağlık, Ev, İşyeri, Seyehat ve Kurumsal alanda hizmet veren Allianz Sigorta, fiyat noktasında acenteden acenteye farklılık gösterse de diğer firmalar arasında fiyat açısından avantajlı teklifler sunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ