En iyi Haber

En İyi Komedi Filmleri

En İyi Komedi Filmleri

En İyi Komedi Filmleri

Evinizde ailece izleyebileceğiniz yabancı filmler kategorisinde en iyi komedi filmlerini sizin için oluşturduğumuz listeden takip edebilirsiniz. Evdeki aktiviteleri daha eğlenceli hale getirmek ve modu yükseltmek için komedi filmlerine sarılınır. En iyi 5 komedi film listesini sizin için hazırladık. Bu liste sayesinde kahkaha içerisinde izleyebileceğiniz film seçimini yapabilirsiniz.

 

akıllı ol filmi
7 – Akıllı Ol

Bol kahkahalı bir film izlemek isteyenler için listenin 5. sırasında Akıllı Ol filmi bulunur. Stratejik kararlar vermenin ne kadar önemli olduğu, filmde eğlenceli bir şekilde ele alıp anlatılmış. Amerika Birleşik Devleti’nin bir casusluk teşkilatı olan Control, saldırıya uğrar. Uğradığı saldırı sonucunda da ajanların kim oldukları açığa çıkar. Control kumanda merkezinin bozulup ajanların açığa çıkması ise bir takım önlemleri ön plana çıkartır. Durumu kurtarmanın tek çaresi ise Ajan Maxwell Smart’ın terfisini ilan etmektir.

 


6 – Kadın Aklı Erkek Aklı

2009 yapımı bu film, yayınlandığı yıldan bu yana her zaman insanları güldürmeyi başarmıştır. Bir sabah programı yapımcısı Abby, yeni partneri olan Mike’dan pek de memnun değildir. Çünkü Mike, yeni işine kısa sürede uyum sağlamıştır. Bu durum da Abby’nin keyfinin bozulmasına neden olur. Sonunda Abby ve Mike bir anlaşma yaparlar. Abby hayatına giren kişi için Mike’dan yardım ister. Eğer Mike’ın taktikleri işe yararsa da Abby işi bırakacaktır. Kadın ve erkek ilişkilerinin gerçek hallerini anlatan Mike ise kısa sürede Abby’e âşık olur. Kahkahalar ile izleyebileceğiniz bu film en iyi komedi filmleri listesine girmeyi başarır.

 

5 – Aşk Doktoru

Aşk konusunda uzman iki kişinin bir araya gelmesi izleyiciye keyifli dakikalar yaratır. Aşk doktoru olarak ünlenen Alex, erkeklere ilişki bulmaları konusunda yardım eder. Bu yardımları sonucunda da erkekler hayatları için en uygun kadını bulmaya çalışır. Sara’da bir derginin dedikodu köşe yazarıdır. Aşkın iki uzman ismi bir araya geldiğinde tüm olumsuzluklara rağmen aşk ortaya çıkar. Ancak Sara’nın en son araştırdığı kişi Alex’in hastasıdır. Bu bilgi bir anda ortalığın karışmasına neden olur.

 


4 – Yalancı Yalancı

Komedi filmlerinin usta ismi Jim Carrey, bu filmde bir kere daha izleyicileri etkilemeyi başarır. Fletcher, Los Angeles’ta yaşayan bir oğlu olan savunma avukatıdır. Fletcher, hem işi hem de özel hayatındaki karışıklıklardan dolayı sürekli yalan söyler. Yalan söyleyerek hayatını sorusuz bir hale getirir. Bu durum ta ki o güne kadar devem eder… Fletcher’ın beş yaşındaki oğlu doğum gününde babasının bir gün yalan söylememesini ister. Bu dileğin kabul olması ile de Fletcher’in tüm hayatı bir anda değişir. Artık Fletcher, ilişki yaşadığı kadına, iş arkadaşlarına ve tüm müşterilerine sürekli doğru söylemek zorunda kalır. En iyi komedi filmleri içerisinde de ilk sırada yer alır.

 


3 – Bay Evet

Jim Carrey komikliği bu film ile bir kere daha izleyicilerin karşısına çıkar. Bay Evet, konusu ve komik olayları ile en iyi komedi filmleri listesinin ilk sırasında yer alır. Her şeye hayır diyen adam Carl, artık ne olursa olsun evet demek zorundadır. Çünkü Carl bir yardım programına katılır. Bu yardım programının tek ilkesi ise her şeye evet deme zorunluluğudur. İlk başta bu kural sayesinde Carl’ın hayatında pozitif değişiklikler olsa da zaman içerisinde başını belaya sokan durumlar karşısında da evet demesi gerekir.

 

2- 3 Aptal

Aamir Khan tarafından hem yönetmenliği hem de başrolünü üstlendiği Bollywood (Hint) yapımı bu film hem sizi sürekli güldürecek hem de toplumsal sorunları sizi derin düşüncelerle bırakacaktır. Konusu ise, okul döneminde 3 sıkı dostun okul dönemini ve yaşadıklarını anlatmaktadır.

 

1-Felekten Bir Gece

Çocukluk arkadaşı olan ekipten birisi evlenecektir. Tabiki bekarlığa veda partisi kutlanması gerekir ve bekarlığa veda partisi Las Vegasta kutlanır diyerek eğlenmeye giderler. Fakat normal bir eğlence ile başlayan bu gecede film birden kopar, sabah hiç kimse geceyi hatırlamaz hatta evlenecek olacak arkadaşları dahi kayıptır. Arkadaşlarını bulmaya çalışan bu serüven sizi kahkaha krizine sokmaya garantili.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ