En iyi Haber

En İyi Lazer Epilasyon Aleti ve Epilatör Markaları

En İyi Lazer Epilasyon Aleti ve Epilatör Markaları

En İyi Lazer Epilasyon Aleti

İstenmeyen tüyler; hiç şüphesiz, birçok insanın en önemli problemidir. Bilhassa kadınların dış görünüşlerini olumsuz anlamda etkileyen istenmeyen tüylerden dolayı sıkıntı yaşamaları muhtemeldir. Yaz aylarında etkisini daha da arttıran istenmeyen tüylerden kurtulmak adına birçok yöntem mevcuttur. Ancak, bu yöntemlerin hepsinin işe yaradığını söyleyemeyiz. En iyi lazer epilasyon aleti ise istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenlere etkili ve uzun süreli bir çözüm sunmaktadır.

Lazer Epilasyon Aleti Ne İşe Yarar

Lazer Epilasyon Aleti Ne İşe Yarar?

En iyi lazer epilasyon aleti ne işe yarar sorusu çok sık sorulan bir sorudur. Epilasyon aletlerinin özellikle evde kullanılmalarından dolayı son derece pratik çözümler vaat ettiğini söyleyebiliriz. Günümüzde neredeyse her kadının dolabında kendisine yer bulan epilasyon aletleri; teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak her geçen gün farklı özelliklerle güncellenmektedir. Epilatör ve lazer epilasyon aleti olmak üzere ikiye ayrılan bu araçların her birinin farklı kullanım detayları bulunmaktadır.

Epilasyon aletleri; elektrikli veya şarjlı modelleri ile kısa süre içerisinde istenmeyen tüylerden kurtulmayı mümkün hale getirmektedir. Döner başlığının içerisinde konumlandırılmış çok sayıdaki cımbız yardımıyla istenmeyen tüylerden kurtulmayı mümkün kılan bu alet ile en az iki veya üç hafta boyunca tertemiz bir cildin etkisinde yaşanmaktadır. Bu noktada, tercihiniz epilasyon aleti ise aletin sahip olduğu cımbız sayısı, vücudun farklı bölgeleri için değişik genişliklerde başlığa sahip olup olmadığı, şarjlı kullanım imkanının olup olmadığı gibi kriterlere dikkat etmelisiniz. Ayrıca, ürünün garanti süresini de göz önünde bulundurmalısınız.

Epilasyon aletleri kadar lazer IPL epilasyon aletinden de bahsetmek gerekir. Lazer epilasyon aletleri; teknolojinin bir gereği olarak günümüzde birçok kadının evinde kendisine yer bulmaktadır. Kliniklerde ve güzellik merkezlerinde değil de kendi evinizde bu aleti kullanarak istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. IPL lazer epilasyon aletlerinin en son teknolojiye uygun olarak tasarlandığını ifade etmeliyiz. Tüyleri inceltip azaltarak kıl kökleri üzerinde kısa sürede etkili olmaktadır. Bu aletleri düzenli olarak kullandığınız takdirde çok kısa zamanda istenmeyen tüy sorunundan kurtulduğunuzu keşfedeceksiniz.

Buraya kadar lazer epilasyon aletinin işlevi hakkında detaylı bilgi edindiğinizi söyleyebiliriz. Bu noktada, hangi markanın lazer epilasyon aletini almanız gerektiği hakkında hiçbir fikriniz yoksa yazımızın devamında bu konudaki tavsiyelerimizi okuyabilirsiniz!

Lazer Epilasyon Aleti Tavsiyesi

Kadınlar için dış görünüş her şeyden önce gelmektedir. Bu noktada, evinizde kısa sürede hazırlanmak ve dikkat çekici bir dış görünüşe sahip olmak adına lazer epilasyon aletlerinden faydalanmalısınız.

Braun Silk Expert Pro 5 PL5124 Yeni Nesil IPL Cihazı

1. Braun Silk Expert Pro 5 PL5124 Yeni Nesil IPL Cihazı

Yeni nesil IPL epilasyon cihazlarından birisi olduğunu söylemeliyiz. 400.000 atım sayısına sahip olmasıyla benzer modellerden farkını ortaya koymaktadır. SensoAdapt teknolojisiyle üretilmesinden dolayı hem güvenli hem de kullanışlıdır. Kalitesinden dolayı Cilt Sağlığı Birliği tarafından da önerilmektedir. Cihazın bir diğer özelliği ise kişinin cilt tipini okuması ve ona uygun ışık yoğunluğu ile çalışarak uyum göstermesidir.

Philips BRI95000 Lumea Prestige IPL Lazer Epilasyon Aleti

2. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı

Sensörleri sayesinde son derece rahat bir kullanım vaat etmektedir. Pratik bir ürün arayışında olanların tercihidir. Kaldırarak veya kaydırarak söz konusu bölgeye uygulama yapılması mümkün olmaktadır. Ürünü kullananlardan alınan bilgilere göre uygulandığı bölgede yüzde 92’ye kadar uzanan başarı oranına sahip olduğu görülmüştür. 250.000 atım sayısına sahiptir. Cilt rengi analizinin yanı sıra cilt temas sensörü de bulunmaktadır. Bacak, hassas bölge, koltuk altı, yüz ve vücudun diğer kısımlarında da uygulanabilir.

Rowenta Instant Soft Compact Lazer Epilasyon Aleti

3. Rowenta Instant Soft Compact

Rowenta’nın en çok tercih edilen modellerinden birisi olmaktadır. Daha güvenli bir kullanım için cilt rengi sensörüne sahiptir. Epilasyon işlemlerinin başında ve sonunda olmak üzere cildin rengini kontrol etmektedir. Bu noktada, aşırı koyu renkli bir cilde sahip olanların bu durumunu fark eden cihazın atış yapmadığını ifade etmeliyiz. 300.000 atış yapma imkanına sahip olması da ürünün öne çıkan bir diğer özelliği olmaktadır. Yüz için kullanmak isteyenlere gözlük verilmektedir. Cihazın kullanım sırasında herhangi bir risk taşımaması ise dikkat çeken farklı bir detaydır.

Braun Silk Epil 9 Senso Smart SkinSpa 9900 Epilatör

4. Braun Silk-epil 9 Senso Smart SkinSpa 9/900 Epilatör

Braun markasını bilhassa televizyon reklamlarında muhakkak duymuşsunuzdur. Lazer epilasyon aleti satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olan bu ürün; istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulmayı sağlamaktadır. MicroGrip cımbız teknolojisine sahiptir. Hem ıslak hem de kuru olarak kullanılabilir. Bu ürün sayesinde cildinizin doğal görünümünü koruyabilirsiniz. Ayrıca, daha az kıl dönmesi yaratmaktadır. Dermatoloji uzmanları tarafından da tavsiye edilmektedir. Ürünün dört farklı başlık çeşidi bulunmaktadır. Cilt temas başlığı, yüz başlığı, daraltıcı başlık, bikini bölgesi başlığı olmak üzere uygun kullanım seçenekleri sunmaktadır. 40 adet cımbızı bulunmaktadır. İsteyenler tarafından kablosuz olarak da kullanılabilir. İki saatte şarj olması mümkündür. Bilhassa bacakta, bikini bölgesinde, koltuk altında ve hassas bölgede kullanımı söz konusudur. Yıkanabilir başlığının da olduğunu eklemeliyiz.

Rowenta EP 9261 Aqua Perfect Epilatör

5. Rowenta EP 9261 Aqua Perfect Epilatör

Reklam kuşağının öne çıkan lazer epilasyon markaları arasında Rowenta epilatör de yer almaktadır. Bünyesinde bulunan micro contact başlığı sayesinde vücut şekline tam oturarak yüzde yüz başarı sağlamaktadır. Ayrıca, adında da geçtiği üzere Aqua Perfect başlığı ile tüyleri kırpmadan veya yolmadan istenmeyen tüylerden kurtulma işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, bir de SPA modeli bulunmaktadır. Bu model; beraberinde peeling başlığına sahip olmayı da gerektirmektedir. Sonuç olarak, Rowenta’nın bu ürünün de tercih edilesi olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde 24 ay garantiyle satışa sunulmaktadır.

Arzum Rosy Epilasyon Cihazı

6. Arzum Rosy Epilasyon Cihazı

Arzum epilasyon cihazı çok fazla bilinmese de kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir. İki farklı hız kademesi bulunmaktadır. Sahip olduğu 18 cımbızıyla en zorlu tüyleri dahi rahatlıkla almaktadır. Ergonomik tasarımıyla son derece rahat bir kullanım sunmaktadır. Fiyat performans kriteri bakımından ideal ürünlerin başında gelmektedir. Tüyleri kırmasına rastlanmaz. Ayrıca, sessiz olarak çalışmaktadır.

Goldmaster Linda

7. Goldmaster Linda

Klasik epilasyon cihazlarından sıyrılarak farklı bir alternatif arayanlara hitap etmektedir. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı kullanım seçeneği bulunmaktadır. Kablosuz kullanmayı tercih edenler için 60 dakikaya kadar uzanan çalışma süresinin olduğunu söylemeliyiz. Ayrıca, şarj göstergesi vardır. 18 cımbızı ile en kısa tüyleri dahi sorunsuz olarak temizlemektedir. Temizleme fırçasının yanı sıra topuk temizleme başlığının da bulunduğunu söylemeliyiz. Ürün ile ilgili kullanıcı yorumları incelendiğinde batık yapmadığından dolayı ürünü öven yorumlara rastlanacaktır. Buna ek olarak, diğer markaların cihazlarıyla kıyaslandığında fiyatının daha düşük olduğunu eklemeliyiz.

Philips Bre64400 Satinelle Epilatör

8. Philips Bre644/00 Satinelle Epilatör

Braun kadar öne çıkmasa da Philips markasının lazer epilasyon ürünlerinin de kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Seramik disklerinin yanı sıra ekstra geniş başlık modeli sayesinde beğeni toplamaktadır. Ergonomik tasarım özellikleriyle son derece rahat bir kullanımı vardır. Düzeltme başlığı ve aynı zamanda bikini bölgesi tarağı da bulunan ürün birçok kişinin tercihi olmaktadır. Aydınlatma özelliği vardır. Bunun yanı sıra, yüz başlığı, peeling başlığı, masaj başlığı ve hassas bölge başlığı olarak dört farklı başlığı yer almaktadır. 32 adet cımbızı bulunmaktadır. Islak ve kuru olarak kullanılabilir. Vücut üzerinde bacak ve bikini bölgesinin yanı sıra yüz için de uygulanması mümkündür.

Yukarıda bahsettiğimiz cihazlardan birisini satın alarak evde lazer epilasyon uygulama şansına sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ