En iyi Haber

En İyi Müzik İndirme Programı

En İyi Müzik İndirme Programı

Pc için En İyi Müzik İndirme Programı

Müzik dinlemek bugün hayatın bir parçasına haline gelmiş, evrensel bütünlüğün simgelerinden olmuştur. Öyle ki bugün yapılan bir müzik küresel anlamda birçok değişikliklere neden olabiliyor. Müzik dinlemek insanların ruh sağlığında ve psikolojisine kadar oldukça geniş bir yere sahiptir. Bu nedenle herkesin müzik dinlemeye ihtiyacı olduğu doğrudur. İnternet üzerinden müzik dinleyebileceğiniz birçok mecra olduğu gibi bunların çoğu çevrimiçidir. Çevrimiçi müzik dışında özellikle PC (bilgisayar) kullanıcıları için çevrimdışı müzik dinlemek önemli bir hal alıyor. Bu sebeple kullanabileceğiniz mp3 programları sizler için hizmet veriyor. Bunlar ücretli ya da ücretsiz olarak ayırabiliriz. Fakat ücretli mp3 programları da oldukça cüzi miktarlarda hizmet veriyor.  Bu programlar en iyi müzik indirme programı olarak da geçmektedir ve dilerseniz istediğiniz müziği indirmenize ve daha sonra çevrimdışı dinlemenize olanak sağlar.

en iyi müzik indirme programı Spotify

Spotify

Spotify son dönemlerin en yaygın müzik programlarından biridir. Oldukça geniş kitlelere hitap ediyor. Aslında Spotify için ücretli demek pek doğru değil. Belki ücretsiz de denilemez ama servis her iki şekilde de hizmet veriyor. Spotify uygulaması mobil ya da bilgisayar olmaksızın iki türlü kullanabilirsiniz. Premium hesaplar sınırsız ve diledikleri müzikleri listelerine indirirken, uygulamayı ücretsiz kullanmak isteyen kişiler için de belli başlı reklamları dinlemeleri karşılığında servis hizmet vermeye devam ediyor.

Spotify bilgisayarınız ve sizin için hizmet alacağınız en iyi müzik programlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Birçok dünyaca ünlü sanatçı spotify müzik programına özel olarak çalışmalar yapıyor ve bu alanda dinleyicilerine ulaşıyorlar. Aslında Spotify sayesinde bugün karşımıza birçok kaliteli müzik programı var. Bu yüzden müzik severlerin servise çok şey borçlu olduğunu söylemek abartılı olmaz. Sizlere çevrimiçi olarak en iyi müzik indirme programı Spotify’ı söyleyebiliriz. Önce indirip ardından çevrimdışı bir şekilde dinleyebileceğiniz en iyi müzik programları arasında Spotify olduğunu söyleyebiliriz.

Fizy

Fizy

Fizy kurumsal hizmet veren mp3 programlarından biridir. Öyle ki kendi portalına sahip olan servis 2019-2020 yıllarında haznesini daha fazla geliştirmiş, evrensel bir müzik servis hizmetine başlamıştır.

Türkiye merkezli müzik dinleme ve indirme programı Fizy ile mobil cihazlardan ve bilgisayar üzerinden müzik dinleme imkanı sunuyor. İlk 3 ay 4,49 TL gibi bir fiyat uygulaması yapan müzik programı aynı zamanda ücretsiz olarak da hizmet veriyor. Üstelik ayrıca birden fazla cihaz üzerinde kullanabilirsiniz. Yani evinizde kendinize oluşturduğunuz müzik listesini, telefonun başında bulunan başka bir arkadaşınız ile paylaşmanın yanı sıra aynı liseyi de dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Fizy piyasadaki tüm hit parçaların ve yeni çıkan müzikleri sürekli olarak güncellenen alt yapısı ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Fizy mp3 Programı yardımıyla severek dinlediğiniz parçaları birbirinden farklı ruh halleriniz göre düzenleyebilir bunları sırasıyla dinleyebilirsiniz. Turkcell güvencesi ile hizmet veren servis uzun yıllar daha güvenilir hizmeti verecek gibi görünüyor.

Youtube Music Premium

Youtube Music Premium

Youtube son 20 yılındaki tecrübesini artık müzik severlerin hizmetine de sunmaya başladı. Öyle ki 2019 yılı içerisinde en çok tercih edilen müzik programlarından biri olmaya kadar ilerledi. Youtube Dünyanın en fazla ziyaret edilen ilk 10 site arasında ve yine dünyanın en fazla video ve müzik alt yapısına sahip bir mecra.

Dolayısıyla Youtube Premium Mp3 için, diğer tüm rakiplerinde bulunmayan müzik parçalarının olduğunu söylemek abartı olmaz. Henüz 2020 yılında revize sürecini tamamlamamış olan mp3 programı şimdiden sevenleri tarafından vazgeçilmez bir servis olarak kanıtladı bile. Bazı internet sitesi üzerinde yapılan anketlerde Spotify ile son ana kadar mücadele etmiş ve son zamanlarda zirveyi ele geçirmiştir. Ücretli mp3 olmasına karşın bu gözünüzü korkutmasın. Youtube mp3 de diğer tüm mp3 servisleri gibi oldukça uygun fiyatlarda hizmet vermektedir.

Youtube dünyanın bilinen tüm video izleme ve paylaşma gibi alanlarında getirdiği yenilikler ile internet dünyasına yeni bir soluk getirdi. Sırada müzik dünyası var. Youtube uzun yıllar verdiği kaliteli hizmet ve profesyonel ekibi ile müzik severlere birçok yenilik getireceğini 2020 yılının başında vermişti. Kim bilir bakarsınız sevilen sanatçıların konserlerini canlı olarak yayımlayarak yeni bir projede yer bile alabilir. Youtube bu olur mu olur…

SoundCloud

SoundCloud alternatif müzik indirme programı arayışı içerisinde olan müzik severlerin hizmetinde. Servis tamamen ücretsiz müzik dinleme hizmeti ile oldukça yaygın olarak kullanılan dijital platformlardan biridir. Herkesin bilmemesine rağmen oldukça sadık bir kullanıcı kitlesi bulunan servis kaliteli alt yapısı ile hiç de azımsanmayacak bir kitleye hitap ediyor.

SoundCloud adını son zamanlarda Spotify’in kendisini satın alması ile sık sık duymaya başladık. Şu sıralar dünyanın başına bela haline gelen kovid-19 salgını nedeniyle twitch yayını yapan kişilere dair yaptığı yenilik ile de gündeme gelen SoundCloud, Spotfy radarına girmiş ve şimdilik nasıl sonuçlanacağını kestiremediğimiz bir süreçte devam ediyor.

Trend müzikleri zahmetsizce öğrenip, takip edebilme imkanı sağlayan servis, belli bir ücret karşılığında müzik dinlemek isteyen kişilere de ayrı bir seçenek sunuyor. Bunun yanında Premium üyelik sistemi de oluşturulabilen platformda dinlediğiniz şarkı ve şarkıcıları mecra üzerinden listeleyerek ruh halinize göre müzik dinleme imkanına kavuşuyorsunuz. Üstelik bu platformda dünyanın en iyi DJ’lerinin de bulunduğu bir alanı da bulunuyor.

SoundClick

Her ne kadar mp3 programların işlevleri birbiri ile aynı gibi görünse de aslında hepsinin birbirinden farklı özellikleri bünyelerinde yer alıyor. SoundClick masaüstü servisinde sitesine girdiğiniz an Hip-Hop, Jazz, Rock, Rap, Elektronik, Pop, Metal, Latin, Folk gibi birçok müzik türünü bünyesinde barındırıyor. Kurumsal hizmet anlayışıyla hareket eden firma oldukça geniş kitlelere hitap ediyor. İstediğiniz sanatçı ve parçaları listeleyebileceğiniz programın mobil uygulaması da bulunuyor.

İş birliği içerisindeki sanatçılar ile Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren servis, ülkemizde henüz yaygın değil. Fakat yine de ülkemizde servis hizmeti sağlıyor. Zamanla daha fazla yaygınlaşacağını tahmin ediyoruz. Ücretsiz hizmet veren sitenin Türkçe için translate alt yapısını kullanıyor.

Çevrimiçi Programlar ile Dilediğiniz Parçayı İndirebilirsiniz

Çevrimiçi Programlar ile Dilediğiniz Parçayı İndirebilirsiniz

Youtube çevrimiçi müzik ve video paylaşımı yaptığı kadar Youtbe Premium ile istediğiniz mp3 programını da kullanabileceğiniz bir servisi olduğundan bahsetmiştik.

Bunun ve diğer tüm mp3 programları dışında farklı ve etkili yöntemlerinden biri daha var. Her bir parçayı tek tek bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir yöntem olmasına karşın çok kısa sürede onlarca parçayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Youtube’dan Mp3 Dönüştürücü sitelerinden herhangi birisinin aracılığıyla indirmek istediğiniz şarkının linkini ilgili alana kopyalayarak dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yani dilerseniz youtube üzerinden severek dinlediğiniz müzik ve hatta videoları dahi mp3 olarak bilgisayarınızda dinleyerek bunlardan tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Aslında bu yöntem uzun yıllardır kullanılabilen tamamen ücretsiz bir servistir. Kimi kullanıcıların dinledikleri müzikler için ücret ödemek istememesi için oldukça uygun bir programdır.

Bahsettiğimiz uygulamalar dışında, birçok güvenilir program daha bulunuyor. Yine de indirmek istediğiniz programın güvenilirliği konusunda ufak bir araştırmakta fayda olduğunu unutmayın. Önceki yazılarımızda sizlere En İyi Torrent Siteleri hakkında bilgi vermiştik. Henüz okumadıysanız, onu da okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ