En iyi Haber

En İyi Saç Ekim Merkezleri

En İyi Saç Ekim Merkezleri

En İyi Saç Ekim Merkezleri

Saç dökülmesi ve kellik gibi sorunlar hem erkeklerin hem de kadınların başına gelmekte olan en ciddi problemler arasında yer almaktadır. Bu tarz sorunlar yaşamakta olan kişiler genellikle saç ektirme yoluna gitmektedir. Saç dökülmesi ve kellik gibi sorunlar ağırlıklı olarak erkeklerde yaşanmakta olan sorunlar arasında yer almaktadır. Saç ektirmek isteyen kişiler bu noktada saç ekim merkezlerine giderek saç ektirmek istemektedir. Saç ekim noktasında ise mutlaka sizlere bu evrede sorunsuz ve profesyonel şekilde hizmet veren platformları tercih etme yoluna gitmeniz gerekmektedir. En iyi saç ekim merkezleri yazımızı sizler için bu sebep ile hazırladık.

Saç ektirmek için merkez araştırma yoluna gittiğiniz sırada her zaman en iyi merkezden en kaliteli şekilde hizmet almak istersiniz. En iyi saç ekim merkezleri sayesinde saç ektirme işlemlerinizi kısa süre içerisinde yapabileceğiniz gibi alacağınız sonuç da uzun süreli bir sonuç olacaktır ve saçlarınızdan yana bir sorun yaşamadığınızı görebilirsiniz. Saç ektirme işlemleri insanlarda genellikle görünüm noktasında ciddi fark yaratabilme özelliğine sahip olan işlemler arasındadır.

 

neopital en iyi saç ekim merkezleri

Neopital Saç Ekim Merkezi

Araştırmalar sonucu listemizde 2. sıraya Neopital saç ekim merkezini koymaya karar verdik. Neopital’in diğer kliniklerden farkı, her şeyden önce kendi geliştirdikleri saç ekimi yöntemlerini kullanmaları ve bu konuda çok başarılı sonuçlar elde etmeleridir. Tamamen hasta odaklı çalışıp, müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyorlar. Kendileri saç ekimi işlemlerinde geleneksel yöntemlere ek olarak geliştirdikleri yöntemler olan Safir FUE, Kök Hücre FUE ve Organik FUE gibi son derece modern ve gelişmiş saç ekimi yöntemleridir. Saç ekimi konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedirler.

Adres: Bahçelievler Merkez, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, Şevket Dağ Sk No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Telefon: 0542 537 50 11

lale keskin saç ekim merkezi

Lale Keskin Saç Ekim Merkezi

İstanbul’da yer alan ve en beğenilen saç ekim merkezlerine baktığımız zaman bu merkezlerden birisinin de; Lale Keskin Saç Ekim Merkezi olduğunu görebilirsiniz. Lale Keskin Saç Ekim Merkezi, sunmuş olduğu teknolojilerle beraber birçok alanda hastalarını memnun ettiği gibi saç ekiminde de her zaman en etkili ve yeni sistemi kullanma yoluna gittikleri görülmektedir. Saç ekim merkezlerinde bu şekilde hizmet aldıktan sonra ekim işlemlerini sorunsuz olarak yerine getirtebilirsiniz.

Lale Keskin Saç Ekim Merkezi’nde şuan özellikle Avrupa’da en fazla tercih edilen ve başarı alınan ekim işlemlerinden birisi olan Fue yöntemiyle saç ekim işlemi de uygulanmaktadır. Bu yöntemin acısız olması, hızlı olması ve gerçekten iyi sonuçlar verilmesiyle beraber her geçen gün daha fazla tercih edilebilmektedir. Lale Keskin Saç Ekim Merkezi’nde sizlere en iyi şekilde hizmet verilir ve ilk etapta hangi yöntemin kullanılacağına gerekli muayeneler yerine getirilerek yapılabilmektedir.

Adres: Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Caddesi, Defne Sokak No:1, 34750 İstanbul

Telefon: 0542 203 35 37

anatolia saç ekim yeliz damar

Anatolia Saç Ekim – Yeliz Damar

İstanbul’da en fazla tercih edilmekte olan saç ekim merkezlerine baktığımız zaman adını duyurmuş olan saç ekim merkezlerinden birisi; Anatolia Saç Ekim – Yeliz Damar şeklindedir. Saç ekimlerini yaptırmak isteyen kişiler hem merkezin tecrübesinden hem de başarısından dolayı tercih etme yoluna gitmektedir. Yeliz Damar daha önce sağlık sektöründeki kariyerini Acıbadem Hastanesi, Florence Nightingale gibi hastanelerde çalışmış durumdadır. 2007 yılından beri saç ekimi yapmakta olan Yeliz Damar, kendi kurumunu ise 2012 yılında açtı.

Anatolia Saç Ekim, kısa süre içerisinde bu alanda kendisini duyurmuş olan bir platform şeklindedir. Saç ekim merkezinin sadece İstanbul’da değil Bağdat ve Alanya’da da şubeleri bulunuyor ve her geçen gün daha fazla gelişmeye devam etmektedir. Merkezde saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin yaptırmış oldukları saç ekimlerinden dolayı genellikle memnun ayrıldıkları ve genel itibariyle verilen hizmetlerin son derece profesyonel olduğu görülmektedir.

Adres: Fevzi Çakmak, Tevfik İleri Cd D:No 9, 34899 Pendik/İstanbul

Telefon: 0530 182 43 73

olcay saygın hair transplant saç ekim merkezi

Olcay Saygın – Hair Transplant – Saç Ekim Merkezi

Saç ekim merkezlerine bakıldığı zaman birçok merkezin hala eskide kalmış olan yöntemleri kullanarak saç ekimi imkanı vermekte olduğu görülmektedir. Bu noktada bir merkez tercihi yapacak olan kişiler kendilerine en iyi şekilde hizmet vermekte olan merkezleri tercih etme yoluna gitmektedir. İstanbul’da yer alan merkezlere baktığımız zaman Olcay Saygın – Hair Transplant – Saç Ekim Merkezi İstanbul’un en fazla tercih edilen merkezlerinin arasında yer almaktadır. Sunulan farklı saç ekim teknikleri sayesinde kellik sorunu olan kişiler bu sorunlarından kısa süre içerisinde kurtulabildikleri gibi aynı zamanda saçlarının daha iyi seviyeye geldiği de görülmektedir.

Olcay Saygın, saç ekimi alanında uzun süredir hizmet vermekte olan kişiler arasında yer alıyor. Bu yüzden saç ekiminin her noktasında tecrübeli olduğu gibi kliniğinde de bu alanda geliştirilmiş olan son teknoloji cihazları kullanarak hizmet verme yoluna gitmektedir. Saç ekiminde kullanılan en gelişmiş yöntemler hem saç ekiminden hızlı şekilde sonuç almanızı sağlar. Saç ekiminden hızlı şekilde sonuç almanız kendinizi görsel açıdan daha iyi hissetmenize yardımcı olmaktadır.

Adres: Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahceler Sokak Somay İş Merkezi A Blok, No 3 Daire 8, 34360

Telefon: (0212) 272 02 56

op dr ilhan serdaroğlu saç ekim merkezi

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi

Saçlarınızda dökülme veya seyrelme meydana geldiği zaman bu saçlarınızın restore edilmesi gerekmektedir. Saçlarınızın restore edilmesi adına estetik cerrahi yapılırken farklı saç ekim yöntemleri de kullanılabilmektedir. Saç ekiminin yapılacağı evrede doğru tekniğin kullanılması ve ekim noktasında kişinin bir sorun yaşamadan bu işlemin yapılması önem arz etmektedir. Op. Dr. İlhan Serdaroğlu saç ekim merkezi İstanbul’da en fazla dikkat çekmekte olan saç ekim merkezlerinin arasında yer almaktadır.

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu, saç ekim noktasında hizmet verdiği sırada her zaman hastalarının saç yoğunluğunu ve kıl kökü yapısını inceleyerek buna göre saç ekim imkanı sağlar. Saç ekimler sırasında ise geliştirilmiş olan son teknoloji kullanıldığı için genel anlamda hizmet alan kişiler saç şekillerinin kısa sürede düzeldiğini ve saçlarından yana bir sorun yaşamadıklarını belirtmektedir.

Adres: Suadiye, Bağdat Cad. Ali Bor Apt. No:433 D:2, 34740 Kadıköy/Istanbul – Asia

Telefon: (0216) 445 00 45

istanbul hair center saç ekim merkezi

İstanbul Hair Center – Saç Ekim Merkezi

İstanbul’un saç ekim evresinde en fazla dikkat çekmekte olan merkezlerine baktığımız zaman bu noktada İstanbul Hair Center – Saç Ekim Merkezi ilk sıralarda yer almaktadır. Merkezin uzun süredir hizmet veriyor olması ve bu alanda en gelişmiş olan merkezler arasında yer alması tercih edilmesini üst sıralara çıkardığı gibi aynı zamanda tercih eden kişilerin aldığı sonuçlardan yana genel itibariyle olumlu dönüşler yaptığı da görülmektedir. Merkezde hizmet verildiği sırada sizlere hiçbir sorun çıkarılmaz ve çok kısa süre içerisine muayene işlemleriniz ile detaylı incelemeler yapılarak saç ekiminizin yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

Adres: Prof. Mükerrem, Esentepe Mah.Gazeteciler Sitesi Keskinkalem Sok, Hiç Apt No:27/8, 34394 Şişli/İstanbul

Telefon: (0212) 343 13 10

esteworld altunizade kliniği

Esteworld Altunizade Kliniği

Saç ekimi evresinde gerçekten profesyonel şekilde hizmet vermekte olan ve hastalarını memnun eden bazı klinikler bulunabilmektedir. Esteworld Altunizade Kliniği de saç ekimi sırasında ön plana çıkmayı başarmış olan kliniklerden birisi olduğu gibi bu noktada son çıkan gelişmeler ciddi bir şekilde takip edilerek saç ekim için yapılmakta olan yöntemler belirlenmektedir. Klinikte çalışan kişiler bu alanda uzman ve saç ekimi sırasında başarılı isimlerdir. İstanbul’da yer alan klinikte saç ekimi yaptıran kişilerin genel itibariyle yaptırmış olduğu işlemlerden de memnun kaldığını görebiliyoruz.

Saç ekimi sırasında profesyonel ve müşterilerini memnun eden bir klinik arayışında olan kişiler kendilerine sunulan hizmetler ve genel anlamda profesyonel yapı dolayısıyla kliniği tercih eder. Klinikte ilk olarak sizin saç tipiniz, kelliğin oluşmasının sebepleri ve kelliğin ne durumda olduğu incelendikten sonra hangi yöntem ile ekim işleminin yapılacağına karar verilir. Buna karar verildikten sonra ise gerekli ekim işlemlerine sizin onayınızla başlanır.

Adres: Altunizade, Kısıklı Cd. No:7, 34662 Üsküdar/İstanbul

Telefon: (0216) 474 54 54

Saç ekim merkezleri arasında tercihlerinizi yapacağınız sırada sizlere belirtmiş olduğumuz saç ekim merkezleri arasından birisini tercih ederek ekimlerinizi sorunsuz şekilde yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Saç ekimleriniz bu şekilde en kısa süre içerisinde yerine getirilir ve ekim yaptırmış olduğunuz sırada saç ekimlerinizi en iyi şekilde yaptırmış olduğunuzdan dolayı en hızlı şekilde sonuç alarak artık kendinizi estetik açıdan daha iyi hissedebilme imkanına da sahip olursunuz. Ek olarak özgüveniniz normale göre daha fazla artış gösterecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ