En iyi Haber

En İyi Şarjlı El Süpürgesi Markaları ve Modelleri

En İyi Şarjlı El Süpürgesi Markaları ve Modelleri

En İyi Şarjlı El Süpürgesi

Hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünlerden siz de faydalanmalısınız. Çalışan biriyseniz işten döndükten sonra evinizi süpürmek sizin için eziyet olabilir. Bilhassa koca elektrik süpürgesini çalıştırıp bir yerleri süpürmek istemeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, daha küçük bir alanı temizlemek istiyorsanız farklı bir ürüne ihtiyacınız olabilir. Bu noktada, tercihiniz en iyi şarjlı el süpürgesi olmalı.

Elektrikli süpürgeniz varsa şarjlı el süpürgesini gereksiz görebilirsiniz. Ancak, işler tam olarak öyle değil. Küçük icatlar sayesinde hayatınızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Şarjlı el süpürgesi; son derece işlevseldir. Ufak tefek kırıntıları en kısa sürede ortadan kaldırmanızı sağlar. Bunun yanı sıra, ulaşılması zor yerlerde bulunan kırıntıları süpürmek için en iyi tercihtir. Ayrıca, evcil hayvan sahibi iseniz onların dökülen tüylerini temizlemek adına yine şarjlı el süpürgesinden yardım alabilirsiniz. Şarjlı el süpürgeleri; her şeyden önce yüksek performanslarıyla ev temizliğinizde yardımcınız olacaktır. Buna ek olarak, uzun ömürlü olmaları ve kolay kullanım vaat etmeleri gibi harika özellikleri de bulunur. Kolay saklanmaları, hafif olmaları, kuvvetli süpürme güçlerinin olması; bu ürünleri farklı kılan detaylardan yalnızca birkaçıdır.

Yazımız sayesinde en iyi şarjlı el süpürgesi tavsiyeleri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bu tür ürünleri alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair bilgiler de vereceğiz. Harika bir yazı sizleri bekliyor.

Şarjlı El Süpürgesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Şarjlı El Süpürgesi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her teknolojik üründe olduğu gibi el süpürgesi satın alırken de watt gücüne önem vermelisiniz. Ancak, yüksek güce sahip bir ürünün size her zaman yüksek performans vaat etmediğini de bilmelisiniz. Bir başka deyişle, motor gücünden ziyade süpürgenin çekim gücüne odaklanmalısınız.

Şarjlı el süpürgesi alırken her şeyden önce hali hazırda kullandığınız süpürgenin sevmediğiniz taraflarını belirlemelisiniz. Daha hafif veya dikey ya da silindir özellikler taşıyan bir süpürge satın almak isteyebilirsiniz. Ancak, her ne olursa olsun, süpürgenin pratik kullanım sunduğundan emin olmalısınız. Bunun yanı sıra, manevra kabiliyeti yüksek, sizi uğraştırmayacak türden bir ürün olmalı.

Süpürgenin nasıl çalıştığı da son derece önemlidir. Üst kattan gelen elektrik süpürgesi sesleri yüzünden birçoğumuzun uykusu kaçar. Bu noktada, siz de sessiz çalışan bir şarjlı el süpürgesi satın almalısınız. 68 desibelin üzerine çıkmayan türden bir süpürge tercih etmeniz son derece mantıklı olacaktır. Bir başka deyişle, süpürgeniz çalışırken telefon veya konuşma seslerini de duyabilmelisiniz.

Karar vermeniz gereken hususlardan bir diğeri de süpürgenin toz torbalı olup olmayacağıdır. Son günlerde, toz torbasız ve su filtreli modellerin çok satıldığını söyleyebiliriz. Ancak, yine de toz torbalı modellerin modası geçmiş değil. Her ne olursa olsun, yüksek korumalı filtrasyona sahip bir süpürge satın almalısınız. Bu sayede, süpürgenin çektiği tozlar tekrardan evin içerisine yayılmaz.

Elektrik süpürgesinin garanti süresinin ne kadar olduğu da mühim. Motoruna ayrı bir garanti verilen ürün tercihiniz olmalı. Bir başka deyişle, ithalatçı firma tarafından ürüne verilen garanti süresine odaklanmalısınız.

Ürünün ağırlığı da önem taşıyan detaylardan birisidir. Emiş gücü, volt değeri, kablosuz kullanım özelliği, kullanım süresi de şarjlı el süpürgesinin kalitesini belirleyen detaylardan biridir. En İyi Elektrik Süpürgesi adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın.

En İyi Şarjlı El Süpürgesi Modelleri Listesi

Şarjlı el süpürgesinin bilindik bir markanın ürünü olması son derece önemli. Takdir edersiniz ki, her teknolojik ürünün bozulması veya parça değişimine ihtiyaç duyması söz konusudur. Bu noktada, servis ağı gelişmiş ve yedek parçası kolay bulunabilir türden bir marka tercihiniz olmalı. Buna ek olarak, markanın tüm aparatlarına garanti veriyor olmasına da dikkat etmelisiniz.

Sonuç olarak, şarjlı el süpürgesi alırken yukarıdaki hususlara dikkat etmeniz şart. Peki, en iyi şarjlı el süpürgesi hangisi? Gelin, hep birlikte bu konu hakkında listemize bakalım.

Dyson V8 Absolute

 

Dyson V8 Absolute

Uygun fiyatıyla dikkat çeker. İki yıllık üretici garantisi bulunur. Hafif ve çok yönlüdür. Tozun olabileceği her yere girer. Bu sayede, en üst noktalardan en alt noktalara kadar her yeri temizler. Derin kirleri temizlemek için uygun motoruyla hareket eder. İstediğiniz takdirde hem el hem de dikey süpürge olarak kullanabilirsiniz. Kapsamlı ev temizliğinde de dökülen kırıntıları temizlemek için yapacağınız temizlikte de kullanabilirsiniz.

Bosch BCS61113 El Süpürgesi

 

Bosch BCS61113 El Süpürgesi

Bosch; Alman üretimi olan bu süpürge ile yüksek standartlarda hizmet sunuyor. Ürünün dayanıklılık konusunda son derece iyi olduğunu ifade etmeliyiz. Kolay kavrama ve esnek temizlik imkanı sağlaması; ürünün öne çıkan detaylarından birkaçı! Hafif ve kompakt tasarımına ek olarak, uzatılmış çalışma süresiyle de öne çıkar. Değişebilir pil paketi sayesinde daha uzun çalışma süresiyle sizi cezbeder. Fiyat performans oranı bakımından en iyisidir.

Rowenta RH6751WO

Rowenta RH6751WO

Ev süpürgesi satın almak isteyenler için en iyi seçeneklerden birisini de Rowenta sunuyor. Dahili el süpürgesinin ve şarjlı elektrik süpürgesinin özelliklerini taşır. Bu yüzden, 2’si 1 arada olarak adlandırılır. Kablo karışıklığı gibi bir sorun olmadan istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Led ışıklı motorlu fırçaya sahip oluşu farklı bir avantajıdır. Bu sayede, en karanlık bölgelerde ve hatta mobilya altlarında bile derinlemesine temizlik yapmanızı sağlar. Ultra hafif gövdesinin yanı sıra size manevra kabiliyeti sunan sapı ile dikkat çeker. Katlanabilir sapının yanı sıra bir de 45 dakikaya kadar uzanan çalışma süresi mevcuttur. Temizlikte üstün sonuçlar elde etmenizi sağlayan uzun süre kalıcı kablosuz performans vaat eder.

Philips XC804301 SpeedPro

Philips XC8043/01 SpeedPro

Yalnızca bir kere şarj etmenize rağmen size 125 m2’lik bir alanı temizleme fırsatı sunar. Max ayarında kullandığınız takdirde üründen en iyi performansı alırsınız. 360 derecelik emiş başlığının yanı sıra %99’un üzerinde kir ve toz yakalama özelliği bulunur. Bünyesinde bulunan lityum iyon piller sayesinde 70 dakikaya kadar sorunsuz olarak temizlik yapmanızı sağlar. Led ışıklara sahip oluşuyla da görünmeyen yerlerdeki kir ve tozları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Electrolux EER75 Now Ergorapido

Electrolux EER75 Now Ergorapido

Ürünün hem dikey hem de el süpürge olarak kullanılması ciddi bir avantaj! Bu sayede, yalnızca tek şarjda 105 m2’lik bir alanı temizleme şansına erişebilirsiniz. Yüksek manevra kabiliyetiyle girilmez denilen yerlerdeki tozları ve kirleri ortadan kaldırır. Halınızı, mobilyalarınızı ve hatta arabanızın içini bile temizleyebileceğiniz bir süpürgedir.

Dyson V10 Absolute

Dyson V10 Absolute

İkinci bir Dyson şarjlı el süpürgesi modelini tavsiye ediyoruz. Derinlemesine temizlik için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ekstra aparatları ile halınızın üzerindeki tozları en iyi şekilde temizler. Güçlü direct- drive temizleme başlığı ile en derinlere kadar etkili bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Sert zeminlerde son derece hassas bir şekilde çalışır. Kirleri temizleme konusunda ise kesinlikle acımasız davranır.

Electrolux PQ91 ANIMA El Süpürgesi

 

Electrolux PQ91-ANIMA El Süpürgesi

Son derece hafif oluşuyla dikkat çeker. Güçlü motorunun yanı sıra 2’si 1 Arada özelliğiyle size en iyisini sunar. Yalnızca sürükleyerek şarja bırakın ve şarjının dolmasını bekleyin. Şarj prosedürü bu kadar basittir. Üç farklı güç ayarıyla 55 dakikaya kadar uzanan çalışma süresi vaat eder. Bu sayede uzun süre kullanım sağlarsınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ