En iyi Haber

En İyi Termal Oteller

En İyi Termal Oteller

Türkiye’deki En İyi Termal Oteller

Yer altında bulunan, element ve mineral bakımından zengin olan suların yeryüzüne çıkmaktadır. Tam bu yeryüzüne ulaştığı noktada ise termal oteller yapılır. Bu sayede en iyi termal oteller yer altından çıkan bu sağlıklı suları birçok kişiye güvenli bir şekilde ulaştırır. Uzman doktorlar dahi birçok hastasına termal suları tavsiye eder. Dolayısıyla ülkemizdeki en iyi termal oteller de oldukça rağbet görmektedir.

En İyi Termal Oteller Hangileri?

Kış turizminin önemli bir parçası olan Termal Oteller hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Gidebileceğiniz en iyi termal oteller hangileri sıraladık. Yapacağınız tatil seçiminizi kolaylaştırmanızı sağlıyoruz. Direkt olarak hangi termal otelin sizin için en iyi olduğuna, verilen detaylı bilgiler sonucunda karar verebilirsiniz.

Birbirinden güzel 5 termal otel…

Oruçoğlu Termal Oteller

5- Oruçoğlu Termal Otel – Afyon

Listemizin 5 numarasında Oruçoğlu Termal Otel var. Afyon termal turizminin yoğun olarak gerçekleştiği bir il. Otelde sunulan hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurduğumuzda rahatlıkla bu oteli sizlere önermekteyiz. Ayrıca müşterilerin yorumları dahilinde alınan puan 3.8’dir. Yapılan yorumların olumlu olduğu dikkate alınarak, en iyi termal otel olarak gösterilmesi olağandır. Dilerseniz online rezervasyon yapabilir, iletişim kanalları üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Budan SPA Thermal - İzmir

4- Budan SPA Thermal – İzmir

En iyi termal oteller arasında olan Budan SPA Thermal hem İzmir hem de Afyon’da bulunuyor. 4.1 puanını elde etmiş olan bu termal için müşteri memnuniyetini büyük ölçüde sağlamıştır diyebiliriz. SPA hizmetinin en iyi şekilde verildiğini, en iyi termal oteller arasında dördüncü sırada yer alması ile açıklayabiliriz. Dilerseniz online rezervasyon yapabilirsiniz. En kısa sürede yetkililerin dönüş yapması ile tatil gününüzü ve odanızı ayarlayabilirsiniz.

3- Çam Termal Otel Resort - Ankara

3- Çam Termal Otel Resort – Ankara

En iyi termal oteller adı altında 3.sırada yer alan Çam Termal Otel Resort, Ankara’da ilimizdedir. Ankara’nın Kızılcahamam Su Milli Parkı içinde yer alan bu otel, en iyi oteller arasında. Hem turistlerin hem de Ankara’da termal otellerde tatil yapmak isteyen yerli halkın konaklayabileceği bir otel. Konfor ilk sırada olacak şekilde tasarlanmış olduğundan mümkün olduğunca rahat şekilde hareket etmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Hem hamam kültürünü yaşamak hem de hijyenik bir ortamda tatil yapmak açısından iyi bir tercih olacaktır.

2- Marigold Termal Otel & SPA - Bursa

2- Marigold Termal Otel & SPA – Bursa

2.sırada yer alan Marigold Otel Termal ve SPA, Bursa’da yer alıyor. Termallerin Türkiye’de adresi diyebileceğimiz Bursa, dördüncü sırada da yerini koruyor. Bu otelin de aynı şekilde Bursa merkezde olduğunu söyleyebiliriz. Çekirge’de bulunan otelde, yaz – kış fark etmeden çok sayıda turistin konaklıyor olduğunu görmekteyiz. Hem hamam kültürünü görmeniz hem de SPA ile dinlenerek zaman geçirmeniz mümkündür. Dilerseniz direkt olarak bu otel için rezervasyon yapabilirsiniz. İnternet online işlemler ya da telefon numaralarını kullanarak yetkili kişilere ulaşmanız mümkündür. Sunulmuş olan tatil imkanını en iyi şekilde değerlendirmek adına ilk 4.te yer alan bu oteli seçmeniz avantajlı olacak. Bursa’nın tarihi dokusunu görmeniz ve aynı zamanda kültürel olarak sunulan hizmetten yararlanmanız bu otel ile mümkün olacak diyebiliriz.

Kervansaray Termal Otel - Bursa

1- Kervansaray Termal Otel – Bursa

En iyi termal oteller sıralamasında birinci sırada Kervansaray yer alıyor. Bursa’nın oldukça merkezi yerinde olan bu otele yıl içinde çok sayıda turist geliyor. Hem merkezde olması hem de adını duyurmuş eski bir otel olması, hizmet kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu kanıtlıyor. Bursa’nın meşhur olan hamamlarına bu otel aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hem hijyenik hem de kaliteli bir sunum ile kaplıcalarda tatilin tadını çıkarmanız mümkün olacak. Bu termal otelde Bursa’nın tarihi dokusunu tam manasıyla yansıtmışlar. Fiyatlar hakkında bilgi almak ve detaylı sorular sormak için verilen iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. En kısa sürede kolayca rezervasyon yapmanız mümkündür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ