En iyi Haber

En iyi Zeytinyağlı Sabun Markası

En iyi Zeytinyağlı Sabun Markası

En iyi Zeytinyağlı Sabun Markası

Doğal güzelliğin iksiri olan zeytinyağlı sabunlar, saç ve cilt bakımı için asırlardır kullanılıyor. Siz de saçlarınız ve cildiniz en iyi zeytinyağlı sabun markası hangisi seçerek, bakımınızı zeytinin mucizesinden gelen formülle tamamlayabilirsiniz. Doğanın hediyesi olan zeytin ağacının yararlarını hissedeceğiniz sabun formuyla, hem saçlarınız hem de cildiniz yumuşacık olacak.

 

 1. Hacı Şakir Zeytinyağlı Sabun

hacı şakir

Yıllardır ülkemizde popüler olan bir sabun markasıdır Hacı Şakir… Birçok farklı çeşidi olduğu gibi zeytinyağı çeşidiyle de klasikleşmiş sabun kokusunu sunan marka, birçok kişinin evinin vazgeçilmezidir. Sabunların kokusu ve özellikleri ile her yerde kolayca bulunabilen Hacı Şakir’in bu serisini ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

 

 1. Dalan Zeytinyağlı Sabun

dalan zeytinyagli sabun

Zeytinyağlı sabun kullanan birçok insan şüphesiz ki Dalan markasını tercih etmektedir. Dalan zeytinyağlı sabunları ile bebeklerin hassas cildine uygun çeşitleri ve modelleriyle her zaman dikkat çeken bir marka olmuştur. Yeşil rengiyle piyasaya sürülen bu sabun çeşidi, yüz ve saç için kullanılabilir. Ama kullanı”m sonrası saçlarda yağlanma söz konusu olabiliyor.

 

 1. Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Sabun

eyup sabri tuncer zeytinyagli sabun

Son yıllarda yenilenen markasıyla dikkat çeken Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı sabunlarıyla saç ve cilt için doğal bir bakım sunuyor. Zeytinyağlı şampuan ve bebek şampuanı çeşitleriyle dikkat çeken marka, en iyi zeytinyağlı sabun markası olarak kullanılıyor. Katkısız olarak şampuan formunda da bu ürünleri kullanabilirsiniz.

 

 1. Tariş Zeytinyağlı Sabun

taris zeytinyagli sabun

Hakiki zeytinyağı çeşitleriyle sofralara da lezzet katan Tariş zeytinyağlı sabun konusunda da fark yaratıyor. Doğal ve katkısız sabun çeşitleriyle zeytinyağı konusunda başarılı sonuçlar sunan marka, birbirinden farklı içerikli sabunlarla dikkat çekti.

 

 1. Mehmet Aydın Zeytinyağlı Sabun

mehmet aydin zeytinyagli sabun

Zeytin memleketi olan ülkemizin gözde markalarından olan Mehmet Aydın zeytinyağlı sabun ile ev yapımı ve geleneksel sabun üretiminde tercih edilen markalar arasındadır. Ege’nin zeytinlerinden üretilen bu sabun çeşidi, katkısız çeşitlerle dikkat çekmektedir.

 

 1. Troya Zeytinyağlı Sabun

troya zeytinyagli sabun

Farklı bölgelerde yetişen zeytin ağaçlarından üretilen zeytinyağlarıyla üretimi yapılan sabunların da farklı etkileri olabiliyor. Troya da Truva’nın efsanevi doğasındaki zeytin ağaları cildinize şifa oluyor. Geleneksel olarak üretilmiş olması nedeniyle katkı maddesiz olan bu sabunun kostiksiz çeşitleri de bulunuyor.

 

 1. Chakra Zeytinyağlı Sabun

chakra zeytinyagli sabun

Genelde AVM’lerden tanıdığımız bir marka olan Chakra zeytinyağlı sabun, birçok kişinin favorisi. Fiyatı yüksek olsa da bu ürünü tercih eden kişilerin sayısı oldukça fazla. Bu yüzden zeytinyağlı sabun konusunda güvenilir bir marka olan Chakra da en iyi zeytinyağlı sabun markası olarak tercih edilebilir.

 

 1. Kırlangıç Zeytinyağlı Sabun

kirlangic zeytinyagli sabun

Kırlangıç zeytinyağları da sabun üretimine el attı ve memnun edici şekilde kullanılan sabunlarla kolay erişilebilen bir marka olarak dikkat çekti. Saçlar ve cilt için kullanılabilen zeytinyağlı sabunlarla cilt bakımının tamamen doğal olan zeytinyağıyla yapılması mümkün olabiliyor.

 

 1. Prof Saraçoğlu Zeytinyağlı Sabun

saracoglu zeytinyagli sabun

Neredeyse her türlü derde deva bitkisel içerikleriyle dikkat çeken Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, zeytinyağlı sabunuyla cildin doğal nemini kazanması ve güzelleşmesi için özel bir formül üretti. Her gün kullanılabilen bu ürünle memnun kalacağınız sonuçlar almanız söz konusu olacak. Saraçoğlu zeytinyağı sabunları, farklı malzemelerle birlikte kullanılan çeşitleriyle dikkat çekmektedir.

 

 1. %100 Doğal El Yapımı Sabunlar

el yapimi zeytinyagli sabun

Elbette ki geleneksel yöntemle üretilen zeytinyağlı sabunlar en iyi zeytinyağlı sabun markası olarak üretilen yerel markaların ürünleridir. Tamamen doğal zeytinyağının içeriği ve kokusunu duyabileceğiniz bu sabun çeşitleriyle sağlıklı bir cilde kavuşmanın yolunu bulabilirsiniz. Ege bölgesinde neredeyse her yerde bu doğal sabunları bulmak mümkün oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Selim dedi ki:

  Doğal dediğiniz sabunların içeriklerini niye yazmıyorsunuz? Bunların hiçbirisi doğal değil.

  1. elazığlı dedi ki:

   bencede

 2. cemal gözler dedi ki:

  bu ürünlerin hiç biri doğal değil doğal mı istiyosunuz baharhan markasına bi bakın da doğalı görün

 3. Vatandaş dedi ki:

  Bence en iyisi Hacı Abdullah zeytinyağlı sabun mutlaka deneyin derim

 4. YALÇIN Demirel dedi ki:

  Hangi yörenin sabunu zeytinyağı oranı nekadar

BİR YORUM YAZ